Hillary Clinton kalba apie tą garsią bepratę suknelę, kurią dėvėjo 90-tieji metai

Praėjus kelioms savaitėms po to, kai paskelbė apie savo kitą žingsnį, Hillary Clinton buvo pagerbtas Niujorke dizainerio Donos Karano “Urban Zen” fondo finale. “Clinton” gavo pavadinimą kaip metinės “Stephan Weiss Apple Awards”, pavadintos po Karano vėlyvojo vyro.

TK
Dimitrios Kambouris / Getty

Kai ji aptarė Karano darbą ir poveikį, Clinton pasinaudojo proga kalbėti apie tą liūdnai besirištinę Donna Karan suknelę, kurią dėvėjo 90-ųjų pradžioje. 

“[Karan] visada buvo prieš savo laiką, nuo jos dėkingi stiprioms, įgaliotoms moterims, taip, šaltojo pečių išvaizdą, kurį vienos rankos ji grąžina”, – sakė Clinton renginyje. “Aš manau, kad suknelė ji 1993 m. sukūrė man labai su tuo susijusi. Tai tik užtrunka tam, kad žmonės galėtų pasivyti Donos novatorišką dvasią “.

HRC
WILFREDO LEE / AP

Nors auditorija gavo įspūdį, kad Clinton’as paminėjo (labai treniruotes) be peties sukurtą suknelę, Clinton įsitikinęs, kad uždarė savo kalbą su jausmu, kuris atrodė primenantis daugiau negu naktinis šventinis renginys. 

VIDEO: Mary J. Blige Interviu Hillary Clinton

SUSIJĘS: Hillary Clinton pristato Katy Perry su humanitarine premija 2016 m. UNICEF Snowflake Ball

“Šiandien aš atėjau pasakyti ačiū ir raginti mus visus išsiaiškinti, ką mes galime padaryti, nes, atsižvelgiant į tai, kas dar vyksta, mes visi turime eiti kartu”, – sakė ji..

Bendravimo pranešimas visiems, šalta pečių ar ne.