Hilary Peterson, “Lyst” verslo plėtros vadovas

Ji vaikystėje suplanavo savo Disnėjaus princeses, todėl nenuostabu, kad 32-erių metų Hilaryas Petersonas baigė madą. Šiandien, kaip “Lyst” verslo plėtros vadovė, svetainė, kuri vienoje vietoje kaupia jūsų mėgstamiausius dizainerio dirbinius, ji nuolat susitinka su dizaineriais, mažmenininkais ir internetinių dienoraščių kūrėjais, kad sugalvotų būdus auginti prekės ženklą.

Žiūrėkite visus modernius naujoves >>

Kokia yra geriausia priežastis, dėl kurios pirkėjas gali naudoti Lystą? Hilary: Jie ketina rasti daugiau, ką jie myli. Jei Lystas būtų žmogus, ji būtų jūsų aušintuvas, stilingas draugas, kuris padės jums apsipirkti. Mes norime, kad jūs atrasite daugiau mados, kurią myliu, ir mes esame ten, kad padėtume jums tai daryti.

Kas yra tavo stiliaus muzė? Hilary: Bridget Bardot. Aš esu linksma ir su tokio tipo figūrau randu daugiau formos, klasikinių, rafinuotų linijų, dirba geriau pieštukų sijonai, sagos, lengvos trikotažos ir tt Ir aš natūralus apsėstas simboliu [nuo Skandalas, grojo Kerry Vašingtonas] Olivia Pope’s drabužių spinta. Kaip ji dėvi balta ir visada gerti raudonąjį vyną??

Kokį drabužių tipą planuojate išplėsti šį sezoną? Hilary: Ši Tomo Fordo pieštuko sijonas su užtrauktuku virš galo. Aš tam tikra apsėstas. Ir Elder Statesman kašmyrui. Tai tikrai brangus ir, be abejo, pliušimas, bet jei aš tai padarysiu, tikiuosi investuoti į panašius, 10 vnt..

Koks yra jūsų darbo diena ir savaitgalio uniformos? Hilary: Jei aš nesu darysiu viso drabužio įspūdžio, aš dažniausiai dėvi legiruotes, LNA marškinėliai ar kašmyro aksesuarą, pavyzdžiui, šaliką ar megztinį. Ir “Balenciaga” motociklo batai. Aš dėviu tuos gana daug kasdien. Jei nuvesiu drabužius, Nina Ricci daro labai mažai džemperio liemenes, pieštukines sijonas, tokio tipo daiktus. Savaitgalį džinsai, manikiūrai, motociklų batai, marškinėliai. Visi mano biure juokauja, kad turiu daugiau baltų marškinėlių nei bet kas pasaulyje.

Jūs jaučiatės labiausiai kūrybingas, kai dėvi …Hilary: Mano ne Yoga legingi. Aš esu labai kūrybingas, kai esu atjungtas, veikia ir neturiu pasirinkimo, tik leisdamas savo protą klajoti.

-Michelle Haineris

Žiūrėkite visus modernius naujoves >>

Be to, Hilary dalijasi savo stiliaus pagrindais su mumis! Žiūrėk į jos privalumus.