Hilary ir Haylie Duff yra “Bikini-Clad Beauties” šiame “Sweet Sister Selfie”

Hilary Duff ir jos didžioji sesuo Haylie Duff dalyvavo jų drauge Erin Wolfordo vestuvėse per savaitgalį, o puošnūs mergaičiai paversdavo susipažinimus į įdomios seserės kelionę. Hilary pasirodė “Instagram” pirmadienį, kad iš savo paplūdimio savaitgalio pasidalintų saldaus bikini apnuoginto “selfie” ir, nenuostabu, nuostabios seserys atrodytų rimtai panaši viena į kitą.

Į nuotrauką, Lizis McGuire Alus išvaizda yra šviežias, jos blondinės sruogos traukia į bandelę ir parodo jo kreivius gėlių styginių bikini. Haylie yra nuostabi balta blauzdikaulio bikini su dideliu liemens apatinumu ir dėvi trumpus blondinai plaukus. Talentingos seserys niekada nebuvo panašios, nes jie akivaizdžiai akivaizdžiai rodo ryškius baltus. “Mano seester …” Hilary rašė antraštėje.

Mano seesteris … ❤️��

Nuotrauka, paskelbta Hilary Duff (@hilaryduff)

31 metų senoji sesuo pasidalino panašiomis nuotraukomis, kuriose mergaitės pasidengė platus šypsenų su draugu paplūdimyje. “#ErinAndDannyWeddingWeekend #danceswithwolfs”, ji pavadino nuotrauką penktadienį.

❤️❤️❤️ #ErinAndDannyWeddingWeekend #danceswithwolfs

Nuotrauka, kurią paskelbė haylieduff (@ haylieduff)

Žinoma, nenuostabu, kad šie du buvo nuostabūs vestuvių svečiai. 28 metų vyras Jaunesni žvaigždė parodė nuostabią juodą ir baltą fotografiją, kurioje didžiąją dieną seserys apsvaigino ilgomis gėlėmis. “@Erinlhaggerty tu buvai gražiausiausia nuotaka! Mes jus myliu “, – rašo ji.

@erinlhaggerty tu buvai gražiausiausia nuotaka! Mes myliu tave

Nuotrauka, paskelbta Hilary Duff (@hilaryduff)

SUSIJĘS: Hilary Duff įkelia savo tonuotus kojos ant nedidelių džinsinio šorto poros N.Y.C.

Ši talentingoji šeima atrodė geriau nei bet kada.