Hilary Duff Nails “Laisvalaikio-Chic” menas iš L.A.

Hilary Duff buvo užsiėmęs kelis mėnesius, ir ji neturi jokių lėtėjimo požymių. Neseniai Niujorke aktorė ir “the mom-of-one” praleido laiką savo televizijos “Land show” trečiajame sezone Jaunesni, grįžo namo į Los Andželą, kad švęs savo 29-ąjį gimtadienį, o praėjusią naktį pasitraukė į Los Andželo šilčiausią naująjį restoraną “Catch”, kuris ruošiasi naktį į miestą savo rimtai stilingame ansamblyje. 

Buvusiame “Disney” žvaigždyje buvo pilka ilgų rankovių šarvuotos apatinės kamuoliukės, kuri parodė mažą širdies tatuiruotę, pora kankinaus vaikino džinsus, rausvi sankaba ir putojantys “Christian Louboutin” siurbliai ($ 695; neimanmarcus.com). Duff suporavo išvaizdą su subtiliais kilpeliais auskarai, sidabro akių makiažas ir gana rausva lūpda. 

Parduotuvė tendencija:

Hilary Duff 1
Mandagumas

Dirbtiniai džinsai, $ 235; nordstrom.com.

Hilary Duff 2
Mandagumas

Pilka geltonosios džemperio džemperis, $ 128; bloomingdales.com. 

ŽAISTI: Hilary Duffo 10 geriausių “Selfies”

Duff turi mažų tatuiruočių kolekciją ir prieš kelias dienas ją pridėjo į sudėtingą piešinį dviejų rožių vaizdą ant jos plaštakos. Aktorė dirbo su garsiu L.A. tatuiruočių dailininku dr. Woo, kad gautų rašalą teisingai, ir paskelbė galutinio produkto nuotrauką Instagram su parašu “Čia ji yra … ačiū dar kartą @_dr_woo_”.

Ten ji vėl padidėja @_dr_woo_

Nuotrauka, paskelbta Hilary Duff (@hilaryduff)

SUSIJĘS: Hilary Duff kalbasi su jaunesniu, binge-watching ir ar ji vėl atliks muziką

Mūsų mėgstamiausia vaiko žvaigždė, tapusi sėkminga aktorė, pastaruoju metu žudė gatvės stiliaus žaidimą, ir šis naujausias apranga tikrai nuvilti. Negalime palaukti, kol pamatysime, ko Duff išsisklaidys!