Hilary Duff Hilariously atkuria savo Disney Channel Wand Promo

Jei gimėte 90-aisiais, jums greičiausiai atsiminsite “Disney” kanalo reklamą, kur žvaigždės bangos lazdelę apibūdinsite ir stebuklingai sukursite “Mickey Mouse” logotipą ekrane..

Hilary Duff taip pat prisimena. Kaip žvaigždė Lizis McGuire, ji dažnai gali būti matoma ekrane kurti garsų CGI logotipą.

Po to, kai tie išpardavimai iš šios reklamos pasirodė viešai, ir gerbėjai gigaboliai giggliosi tuo, kaip toli nuo kai kurių Disney žvaigždžių buvo * iš tikrųjų * kurti garsias pečių ausis – Duff pasirinko atkurti linksmą Buzzfeed.

Duffas ir Sutonas Fosteras, kurie kartu sutelkė TV laidą Jaunesni, sustojo Buzzfeed biurai kai kuriai Jenga ir lazdelė, o Duffas turėjo daug pasakyti apie tai, ko reikėjo, kad pirmą kartą reklamuoti..

“Taigi mes turėjome tai padaryti, tada jie įdėti jį į CGI, pečių ausis”, – sakė ji. “Ir tada jie privertė mus tai padaryti kaip 900 kartų. Ir manau, man patinka prarado visą asmenybę tuo momentu. Be to, aš buvau, kaip mažas paauglys, aš buvau tokia: “Ką jie man daro?” Tai nematoma! “

Jei jums reikės atnaujinimo, pamatysite šį liūdmingą Duff pastarųjų bandymų vaizdo įrašą čia.

SUSIJĘ: tai, kaip Hilary Duffas sužinojo, kad mėgsta jos kojas

Atrodo, kad ji suauga šiek tiek geriau, kai piešia Mickey. Pagerink ją gerinimui.