Hershey’o bučinys tiesiog pagyvėjo

Kadangi kai kurie iš mano mėgstamiausių patiekalų buvo pakeisti, peraugo ir eksperimentavo per daugelį metų (žiūriu į tave, Oreo), kuklus Hershey’s Kiss išliko nuolatinis mano gyvenime. Toks tankus, ant pilvo dydžio lašelis šokolado pienas, tamsus, rudasis ir (mano asmeninis mėgstamiausias) karamelė-infuzuotas-niekada nesiruošėme įžengti į žemę “skonių, kurių niekas neprašė”. Kada atsiras naujas Hershey’s Kiss aromatas padarė išeik, paprastai per atostogas, tai padarė subtiliai, tiesiog gracingas mano vietinės vaistinės lentynos be fanfarų.

Ir šia savaitę ant mano stalo pasirodė spinduliavimo aukso dėžė “Hershey’s Kisses Deluxe”. Aš buvau priblokštas, kai grąžinau dangtį ir ištraukiau šokoladą. Įpakuota elegantiškoje aukso folijoje, naujoji Kiss yra dvigubai didesnė už originalą; Aš maniau, kad tai ambicingas, tačiau tikėjosi, kad tai prilygsta papildomam skonio įdaru. Iš anksto, aš išpakavau “Bonbon” ir pašalindavau tą pažįstamą popierinę juostelę (dabar užrašyta išgalvotu kursyvu). Jis atrodė … kaip ir mano mylimas originalus Bučinys. Tiesiog didesnis.

SUSIJĘS: Dešimtainiai turtingas desertas švęsti nacionalinę šokolado dieną arba bet kurią dieną, tikrai

Vienas įkandimas atskleidė kreminį, ganache-panašų pieno šokoladą, kuriame buvo vienintelis, visas skrudintas lazdyno riešutas. Išorinis dangalas yra tvirtas ant originalaus kieto šokolado, kurio raukšlėtas su traškiais vafliniai dribsniai. Aš pažiūrėjau į 35 dalių dovanų komplektą ir nusprendžiau savo sveikatai pamiršti kolegą (… kai aš, žinoma, paėmiau penkis kelius). Nors aš nenoriu paskatinti tolesnių eksperimentų su “Hershey’s Kiss”, jei galėčiau suteikti “Deluxe” meistrams didelį bučinį, aš norėčiau.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

60 − 51 =