Helen Mirren Gushing apie Ryan Reynolds padarys jūsų širdį plūduriuojančią

LAIKASKasmet įtakingiausių visuomeninių veikėjų apeiga įvyko šiandien, o kartu ir 100 naujų žvaigždžių straipsnių apie jos apdovanojimus.

Tarp šių metų pagerbtų aktorius Ryan Reynolds, kurio esė parašė jo “Oskaru” laimėjęs buvęs žvaigždė Helen Mirren.

Trumpajame kūrinyje Mirren lygina Deadpool žvaigždė seniausių Holivudo vyrams.

“Ar gali vardas būti tikras?” Ji klausia. “Tai toks puikus filmo vardas, kaip ir kažkas, kuris gali būti” 40-ųjų marquee “. Tada, kaip tinkamas, Ryan Reynolds turi tokį patį atvirą žavesį kaip Cary Grant ir Jimmy Stewart. Jis yra “Everyman”, bet kažkaip su viskuo viskas: išmintingumu, elegancija, išvaizda ir bendri hunkiness “.

Visą straipsnį Mirrenas toliau dainavo Reynoldso šlovinimui, apibūdinęs aktorių kaip “nusimestą, malonų, ištikimą ir dosnų, ypač moterims”.

“Jis mėgsta [moterys] labiausiai paprastas, tiesioginis, nepakankamas būdas: dėl jų žmonijos. (Labai tinkama, kad jis yra dviejų mergaičių tėvas.) Jis turi natūralų išmintį, į kurį jis dažnai įjungia save, ir gali labai subalansuoti savo privataus ir viešojo gyvenimo pusiausvyrą. Jis yra atviras ir turtingas, bet niekada netinkamas. “

VIDEO: “Blake Lively” ir “Ryan Reynolds” “Cutest” poros akimirkos

 

Talentinga aktorė sudarė paprastą, bet nuoširdų pasisakymą, rašydama “P.S. Pavadinimas yra tikras, kaip ir visa kita apie Ryan’ą. “

SUSIJĘS: pamatysite, kas sukūrė LAIKAS2017 m. 100 labiausiai įtakingų žmonių sąrašas

Skaityti visą LAIKAS 100 esė čia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

23 − 13 =