“Harry stiliai” groja su šuniukais naujame “Kiwi” vaizdo klipe ir mes negalime elgtis su kvailiu

Praėjusį savaitgalį “Harry Stilius” dainavo “Kiwi” muzikinį vaizdo įrašą ir galiausiai čia!

Trys minutės trukmės vizualinės žvaigždės, kurias beprotiškai apsirengę vaikai pristatė “Instagram” per pastaruosius keletą dienų, taip pat daugybė kitų. Norėdami nustatyti sceną, jaunoji aktorė Beau Gadsdon iš Rogue One: “Žvaigždžių karų istorija” matoma vaikštant per mokyklos saleles su keptais vilkimo metu. Kai ji prisijungia prie kitų studentų, kurie turi savo paukščių gurkšnotus kepinius, Gadsdonas sumuša savo saldainius ir prasideda pati epiciausia maisto kova, kurią mes kada nors matėme..

SUSIJĘS: “Harry stiliai” negali nustoti pamiršti jo “Kiwi” muzikos vaizdo įrašo

Stiliai pats nepadaro išvaizdos, kol per dvi minutes neįsivaizduojamas įdomus įprotis. Bet kai jis atvyksta, jis ateina su šuniuku rankoje, plakiruoto toje pačioje šokolado gėlių kostiumo kaip Gadsdonas.

/ / KIWI KIWI KIWI KIWI / / OUT NOW //

Paskelbta “@harrystyles” paskelbta įrašyta

Tada jis išleidžia didžiulį šūksnį ir šuniukų potvynis eina per duris ir valgo visus likusius maisto kovos laukus. Jauki klasių nuotrauka uždaro vaizdo įrašą, kuriame “Stiliai” ir visi studentai yra apsišalinami. Stiliai baigiasi visa su kvaili smirk ir pergalės mūsų širdyse, kaip jis padarė taip daug kartų anksčiau.

Mieli vaikai + saldainiai + šuniukai + stilius = laimingas receptas, jei kada nors mes jį matėme.