Hamiltono “Renée Elise Goldsberry”, apie tai, kaip tobulėti Brodvejuos karščiausioje parodoje

Hamiltonas buvo karščiausias bilietas į Brodvę visą vasarą, ir tai rodo, kad artimiausiais mėnesiais nepasikeis ženklai. Parašyta ir žvaigždė Aukštumose kūrėjas Linas-Manuelas Miranda, repo varomoji muzika apie Aleksandro Hamiltono gyvenimą siūlo galingą istorijos perteikimą hip-hopo pasukimu. Ir tai pagimdė toną buzz, su įžymybėmis, pavyzdžiui, Samuel L. Jackson, Dženifer Lopez, ir Sarah Jessica Parker tarp tų mąstymas apie socialinės žiniasklaidos grojimą po to, kai surengė daugybę trokštamų vietų iki parodos.

Brodvėjaus veteranas Renée Elise Goldsberry, su kuria startavo Liūtas karalius ir Spalva violetinė, vaizduoja Hamiltono seserį Angelica Schuylerio bažnyčia, kurią kiekvieną savaitę rodo aštuoni muzikiniai pasirodymai. Neseniai pirmadienį, kai Brodvėjus buvo “tamsus”, ji sustojo StiliujeNiujorko biurams kalbėtis apie žvaigždės vaidmenį vasaros garsiausių šou – ir ji parodė, kodėl ji ir toliau gyvena hype. “Aš manau, kad tai tikrai rezonanso, nes tai ne tik vienas muzikos stilius – tai ne tik hip-hop’as”, – sakė “Goldsberry”. “Tai tarsi grojaraštis, nes tai yra daugelio stilių muzikos skerspjūvis. Yra R & B, muzikos teatras – visko viskas. “

Hamiltonas
Mandagumas

Įvairūs garso takeliai padidino parodą, kad pasiektų savo statusą, tačiau taip pat turi savo esminį neigiamą pasakojimą. “Linas sakė, kad kai tu kalbi apie Aleksandrą Hamiltoną, tu kalbi apie žmogų, kuris atėjo iš nieko”, – paaiškino Goldsberry. “Jis buvo tikrai didžiulių aplinkybių, ir jis parašė savo kelią iš jo ir išsiveržė savo kojomis savo žodžiais ir veiksmais. Ir tai taip pat yra hiphopo reperio istorija. “

SUSIJĘS: 5 priežastys, kodėl Hip-Hop muzikinis Hamiltonas Ar karščiausias Brodvėjaus bilietas mieste

“Miranda” įkvėpimas “Goldsberry” personažui buvo vienas itin garsus reperis: Nicki Minaj. “Aš mėgdžiau mylėti Nicką Minają, tačiau niekada maniau, kad manęs nebus Nicki Minaj”, – sakė ji. Bet ji buvo, taigi ji ėmėsi Angelica Schuylerio bažnyčios vaidmens. “Ji yra tikrai protinga ir galingesnė moteris, tačiau labai aišku, kad ji yra šiek tiek apkirpta tuo metu, kai ji gyvena”, – sakė “Goldsberry”. “Ji tikrai būtų kažkas panašaus į Aleksandrą Hamiltoną ar Džordžą Vašingtoną, jei moterys galėjo tai padaryti”.

Hamiltonas
Mandagumas

Nors ji nebūtinai buvo politikė, “Goldsberry” personažas vaidina neatskiriamą vaidmenį grojimo sklype. “Angelica pristatė savo mažąją seserį į” Hamiltoną “ir ji tęsia tapti jo žmona”, – sakė “Goldsberry”, pridurdamas, kad jos charakteris “daro viską, ką moteris gali daryti įtakoti istoriją”. Tai apima “teismo su tokiais žmonėmis kaip” Thomas ” Džefersonas ir ištekėjusi iš Londono. “Ten, Angelica” yra labai “in” su laiko dizaineriais “, pagal Goldsberry.

SUSIJĘ: Ką žiūri žvaigždės apie karščiausią “Broadway” grojimą, Hamiltonas

Kalbant apie jo personažų spintas, “Hamiltonas” gali būti įstrigęs XVIII a., Bet “cast” plaukai ir makiažas yra labai modernūs. “Kaip moterys veda, mes turime” Destiny’s Child “dalyką,” sakė Goldsberry, pridurdama, kad ji “išmoko dainuoti ir repa” savo korseštiniuose kostiumuose. “Mano didelis numeris yra antrasis aktas”, – sakė ji. “Tai vadinama” patenkinta “, ir tai yra pirmas kartas, kai parodoje pasirodysite kažką taip įdomus ir greito tempo.” Ir ši daina yra svarbiausia istorijai. “Mano skaičiaus pradžioje laikas sustoja, o mes pradedame grįžti”, – sakė “Goldsberry”. “Mes sugrįžtame ir parodome žiūrovų dalykus iš kitos perspektyvos, kuri yra gana kieta. Tai stebuklinga teatro koncepcija, kurią žmonės anksčiau dar nepadarė, ir tai jaučiasi kaip filmas akimirkai, kai matote, kas vyksta už scenų. “

Hamiltonas
Mandagumas

Dėl savo unikalaus stiliaus, Hamiltonas ir toliau viršija lūkesčius. “Manau, kad žiūrint, kad tai iš tikrųjų yra beprotiška auditorijai, – sakė Goldsberis, pažymėdamas, kad” hype paprastai griūnau į dalykus, tačiau tai nepažeidė mūsų pasirodymo “. Ir ji siūlo loginį paaiškinimą. “Manau, tai tik taip sunku paaiškinti, ką Hamiltonas tikrai yra “, – sakė” Goldsberry “. Tačiau tiems, kurie tai matė, reakcijos buvo aistringos. “Po to žmonės neturi daug ką pasakyti, bet kartais jie yra tikrai emocingi”.

Kalbant apie mesti, jie vis dar vartoja visa tai taip pat. “Buvimas šou pradžioje yra tik labai kieta patirtis”, – sakė “Goldsberry”. “Jūs turite laisvę tai daryti bet kokiu būdu”. Be to, jie džiaugiasi ateitimi Hamiltonas. “Šiam vaidmeniui bus [po manęs] milijonai mergaitės, ir aš tikrai džiaugiuosi, kad grįžęs po dešimties metų, norėdamas pamatyti, ką daro kažkas kitas, ir tai, ką ji sužino, aš niekuomet nesuradau”, – sakė jis. Geltonmedis. “Tai gana gražus dalykas.”