Gwyneth Paltrow yra “Topless” ir “Covered in Goop”

Gwyneth Paltrow, sėkmingai veikiantis karjera, gyvenimo būdo prekės ženklas ir dabar savo žurnalo pristatymas, yra televizijos tinklas, nes jis yra kitas Oprahas.

Inauguraciniame numeryje Goop žurnalas, kuris hitai kioskuose rugsėjo 19 d., karalienė šurmulio aptaria visus dalykus Goop-y (ty: bičių kanalų terapija – “Jūsų gydytojas privers jus (su gyvu bišu), kaip tai yra akupunktūros adata”, “švarus valgymas” ir alternatyvūs gydymo metodai – “sunku rasti mokslinius įrodymus, kad” man gerai “Bet bandydami, jūs gaunate tiek daug sulčių iš gyvenimo”)

“Zine” debiutaus klausimo funkcijos “Paltrow” plyšta per dangtelį, jos kūnas panardinamas į tai, kas atrodo kaip skystas molis. Goop“Viršelio paveikslėlyje yra viena paprastoji teksto eilutė” Žemė į Gvynetą “, atrodanti, įkūnijanti tiek gyvenimo būdo guru natūralų požiūrį į sveiką gyvenimo būdą, tiek kritiką, kurią ji dažnai gauna, kad ji patvirtintų netradicinius metodus.

Taip pat paminėta, kad Gwyneth yra padengtas goop, ant viršelio Goop. Taip META.

Gwyneth Goop Cover
Fotografavo Terija Tsiolis

Kilus klausimui, Paltrow atsidaro apie savo tėvo mirtį (kuri puikiai įkvėpė “Coldplay” dainą “Fix You”) ir apreiškimus, kurie sekė:

“Aš buvau tarsi stumdamas šią galią perdirbto baltyminio maisto tiesiogiai į jo skrandį, ir aš prisimenu galvoti, Tikrai? Ar tai tikrai išgydoma? Čia yra daugybė cheminių medžiagų. Tai buvo pirmas kartas, kai suplanavau [idėją], kad galėtumėte turėti savarankiškumą savo sveikatai “.

Paltrow, būdama jėgainė, taip pat diskutuoja apie sėkmę.

“Jūs galite būti tik perfekcionistu, jei manote, klaidingai, kad gyvenime yra finišo linija. Aš stengiuosi visada sėkmingai žlugti ir žlugti įvairiais būdais “, – aiškina aktorė.

SUSIJĘS: Gwyneth Paltrow nerūpi, jei manote, kad ji yra keista

Norėdami įsigyti visą problemą, apsilankykite goop.com.