Gwyneth Paltrow kompanija Goop adresai ginčytinas svorio straipsnis straipsnis

Kai kurie Gwyneth Paltrow “Goop” skaitytojai išreiškė savo nelaimei su gyvenimo būdo bendrovės patarimu apie svorio praradimą, o organizacija išleido atsakymą.

Anksčiau šiais metais “Goop” savo tinklalapyje paskelbė patarimo straipsnį apie fitneso guru “Tracy Anderson”, o istorija, kuri neseniai atsinaujino, nes kai kurie gerbėjai ir mitybos specialistai (pvz., Rhiannon Lambert, kuris išreiškė “visišką šoką”, kad jis buvo paskelbtas) neigiamai atsiliepė į jo pranešimą ir antraštė

Straipsnis, pavadintas “Tracy Anderson apie tai, kaip greitai numesti svorį”, pasiūlė Andersono rekomendacijas, kaip “veiksmingai atlikti keturiolikos svarų sterlingų svorio mažėjimą per keturias savaites”, suteikta “jei jūs turite svorio prarasti”.

Nors “Paltrow” tiesiogiai nekomentavo ginčų, “Goop” atstovas paskelbė pareiškimą “E!” žinios.

“Mes niekada nesikėsime už nesveiką mitybą ar ypatingą įprotį”, – sakoma pareiškime. “Kaip pasakojo Tracy interviu, turėtumėte rinktis, atsižvelgdami į tai, kas geriausia jūsų asmeniui”.

SUSIJĘS: Gwyneth Paltrow’s Goop pradeda vitaminus

Trečiadienį Andersono atstovas taip pat kreipėsi į straipsnį.

“Per savo 20 metų karjerą Tracy nuosekliai praktikavo, kad turi svorį nuo 1 iki 2 svarų per savaitę, kai kažkas turi nesveiko svorio, kad prarastų. Savo svorio sumažėjimas svyruoja nuo 1 iki 2 svarų sterlingų per savaitę, o ne tiesiog mažėja Maždaug 1-2 svarus per savaitę, dėl kurios žmonės prisiima nesveikų svorį. Iš 14 svarų, kad kažkas galėjo efektyviai pralaimėti per mėnesį, jei jiems yra per didelis svoris – tikslas yra turėti 8 svarus iš jų, kuris yra suderintas su Tracy patirtimi negyvenant ekstremalioms dietoms “, – sakė spaudos atstovas E! Žinios. “Tracy nerekomenduoja perdirbtų maisto produktų, esančių sveikoje mityboje.”