Gwen Stefani pripažįsta, kad ji galvoja apie vedantį Blake’ą Sheltoną “visą laiką”

Kai Gwen Stefani apsilankė netikėtoje vietoje Elleno DeGenereso šou antradienį pokalbių šou priimančioji nerado laiko klausinėti Stefani apie gyvenimą Žmonės“Sexiest Man Alive”, “Blake Shelton”.

“Jis tapo seksualesnis, ir jis tik gerėja, tampa dar geresnė ir labiau pagarbi”, – dainininkė prisipažino apie gyvenimą su savo vaikinu.

Tada DeGeneres paklausė sunkių klausimų, bandydamas apgauti Stefanį prisipažinti, kad dar kartą susituokusi. “Aš tik patvirtinu, ką sako tabloidai, kad būtent tu esi vedęs”, – sakė ji.

“O, um … Taigi, jei aš sakau, kad esame, tada aš sakau, kad esame. Ir jei aš sakau, kad mes nesame, tai taip pat būtų liūdna “, – sakė Stefani, apibūdindamas klausimą. “Na, ką tu jaučia apie tai? Tu vedęs. Ką manai, kad turėčiau tai padaryti? “Ji paklausė DeGenereso, kuris teigė, kad Stefani turėtų tikrai susituokti.

Nors dviejų mama neatskleidė, kad horizonte buvo vestuvių data, ji atskleidė, kad ji tikrai ją svarsto. “Man patinka vestuvės. Vaikai jį myli. Mes jį myliu “, – sakė ji. “Aš galvoju apie tai visą laiką”.

SUSIJĘS: Gwen Stefani puikiai tinka Blake’o Sheltono “Oklahoma Ranch” pilnajame kamufliaže

Stefani toliau skelbė didelę naujieną, kad ji sustojo Elena Pasakyk: ji daro savo pirmąją Las Vegaso rezidenciją “Planet Hollywood Resort” ir “Casino”. “Aš jaučiuosi labai nervu apie tai, bet labai susijaudinęs”, – sakė ji ir pridūrė, kad “dar nejaučiama”.

Čia galite susipažinti su datų sąrašu ir žinoti, kad jūsų pinigai bus geros priežasties. “Kiekvienas bilietas, kurį aš parduodu šou, 1 USD ketina” Cure for Kids “, kuris yra vietos Vegaso labdaros organizacija”, – sakė Stefani..

“Tai tiesiog jaučiasi gerai”.