Gwen Stefani ir Urban Decay sujungia gražią priežastį

Dėka Gwen Stefani ir Urban Decay, jūsų “Go-to shadow primer” dabar daro ne tik išplėsti “Naked 3” paletės likusią galią. Žvaigždė ir prekės ženklas suvienijo jėgas, kad “The Ultraviolet Edge” – iniciatyva, kurią sukūrė “Urban Decay”, vienas iš įkūrėjų Wende Zomnir, siekė donuoti 500 000 dolerių organizacijoms, kurios padeda pagirti moterims – ir tai tik pirmaisiais metais. Per ateinančius penkerius metus “The Ultraviolet Edge” ir “Urban Decay” viltys pagaminti labdaros organizacijoms skirtą 3 mln. Dolerių, skirtų moterims sukurti geresnę vietą, pradedant nuo pradmenų vamzdžio.

Norėdami pradėti iniciatyvą, “Urban Decay” tik pradėjo naują “Matte” formulę “Familie”, skirtą “Akių šešėlių pradmenims” “Enigma” ($ 20; urbandecay.com), o 100 proc. Pajamų bus skirta Moterų visuotiniam teisių suteikimo fondui teikti mikro paskolas, raštingumo programas, taip pat verslo ir lyderystės mokymus moterims pokario Ugandoje. “Enigma shadow primer” yra pirmasis iš daugybės produktų, kurie bus naudingi “Ultraviolet Edge”, ir įdomus faktas, kad iš trijų vamzdžių gautos pajamos gali finansuoti vienai moteriai besikeičiančią mikro paskolą.

Susijęs: Urban Decay paleidžia a Celiuliozė-Įkvėpta kolekcija

Taigi, kaip Gveno veiksnys į lygtį? Stefani ir Zomnir grįžta atgal, iki 90-ųjų vidurio, kad būtų tiksli, kai ir Urban Decay, ir Nr Doubt buvo abu nauji scenoje. Be to, iš “Orange County” skambant ir priklausomai nuo prekės ženklo “cool-girl” estetikos, Stefani atrodė akivaizdus partnerystės pasirinkimas. Vietoj to, kad atkreiptų dėmesį į produktą, kaip ir daugelis tradicinėse laidose, žvaigždė padidins sąmoningumą dėl priežasties ir skatins gerbėjus pakeisti pasaulį.

SUSIJĘS: Gwen Stefani Grammy apdovanojimai “Look” priklauso muziejuje

“Kaip ir mes, ji turi istoriją, kaip panaikinti kliūtis”, – sakė Zomniras spaudoje. “Mes išsklaidome Gweno įgimtą gebėjimą nustatyti tendencijas ir nesilaikyti lūkesčių. Ji taip pat dalijasi savo aistra dėl moterų teisių suteikimo ir padės suteikti šią iniciatyvą dėmesį, kurį ji nusipelno”. Dabar eikite į urbandecay.com ir pasiimkite “Eyeshadow Primer Potion” mėgintuvėlį, kuris auksuos visas 20 dolerių, ir sužinokite daugiau apie Ultravioleto kraštą.

FOTO: Gwen Stefani’s Changing Looks