Guess paleidžia džinsus, kurie panašūs į jūsų kojų kojines

Taip, jūs girdėjote, kad teisė. Atspindi, kad mergaites pakelia, bet ne įprastose vietose. Prekės ženklas pradėjo naują džinsinio stiliaus liniją su “#SmartGUESS Technology”, kurioje džinsai supjaustomi iš novatoriškai minkštos, “nesvarios” ir patogios medžiagos, kuri ne tik suformuota, kad atitiktų ir įtvirtintų jūsų figūrą, bet ir pakelia ir prailgina – visi neprarandant savo formos. Iš esmės, jie yra tarsi stumiančios liemenėlės jūsų kojoms, bet be pamušalo.

Ir tai ne tik liftas, kurį “Guess” suprato, bet ir kontūrinis. Bendradarbiaujant su “Push-Ups”, prekės ženklas į savo džinsus integruotas uniformų formas, kurdamas “Shape-Ups”. Jie turi visas privalumus, pavyzdžiui, drabužius (plonas ir lygus nuo juosmens), nežiūrint į jį. Tai geriausias iš abiejų pasaulių.

Dabar siūlomi nauji džinsinio siūlai, kurių kainos nuo $ 98 iki $ 138, “guess.com”.

Atspėk Denim - Embed
Mandagumas

Parduok gabalus (iš kairės į dešinę, iš viršaus į apačią): Push-up jūriniai jeggings, $ 128; guess.com. Shape-up jeggings, $ 128; guess.com. “Push-Up” dengtos “jeggings”, $ 128; guess.com. Pieštukas plonas džinsus, $ 128; guess.com.

SUSIJĘS: švenčia džinsus