Grožis ir žvėries simboliai ateina į gyvenimą naujose stebuklingosiose plakatose

Jie apsidžiaugia!

Šiandien “Disney” išleido visiškai naują partijos simbolių plakatą būsimam “live-action” perkeikiui Gražuolė ir pabaisa, ir jie išmetė didžiąją Hogvartso vibesą. Kodėl klausi? Kiekvienas iš paveikslėlių leidžia mums atidžiau pažvelgti į aktorius, kurie nuo 1991 m. Animacinės klasikos pateiks mylimus simbolius į gyvenimą, ir jie judės.

Neįtikėtini nauji plakatai ne tik simbolizuoja Emma Watsoną kaip Belle ir Dan Stevensas kaip žvėrį, bet ir Luke Evansą kaip Gastoną, Josh Gadą kaip LeFou ir Kevin Kline kaip Mauricijus.

VIDEO: žiūrėk Gražuolė ir pabaisa Oficialus priekaba

 

Tačiau šios penkios nėra vienintelės žvaigždės iš filmo. Visi žymūs pilies darbuotojai gavo savo plakatą, tarp jų Ian McKellen kaip Cogsworth, Ewan McGregor kaip Lumiere, Emma Thompson kaip ponia Potts, Gugu Mbatha-Raw kaip Plumette, Stanley Tucci kaip Cadenza ir Audra McDonald kaip Garderobe – ir jie rodomi tiek žmogiškoje, tiek ne žmogaus formoje.

SUSIJĘS: Emma Watson pasidalijama visiškai nauja Gražuolė ir pabaisa plakatas

Trečioji ir paskutinė filmo priekaba pasirodys sausio 30 d., Ir galėsite žiūrėti Gražuolė ir pabaisa kai jis hit teatruose kovo 17 d.