“Glossier Just Dropped” 3 Naujas Balm Dotcom skonio

“Glossier” vėl grįžta prie “New Balm Dotcom” skonio. Nuo to laiko “Glossier’s Balm Dotcom” greitai tapo produktais, kurių negalime gyventi ir mes, ir likęs internetas. Kultūros mėgstamiausias gyvena iki jo pavadinimo kaip balzamas, kuris iš tikrųjų daro viską. Daugiafunkcį lęšį galima naudoti daugybe būdų nuo tradicinio lūpų balzamo, iki krekingo kulniukų, odeles ir alkūnių drėkintuvo, ir niekada nepalieka riebalų.

Nuo šiol galite pasiimti rankas į tris naujas gurkšnius skonį: rožių, vyšnių ir mėtų. Nauji balzamai turi tą patį ricinos sėklų aliejų ir bičių vaško infuzinę formulę, pridedant keletą patobulinimų. Visi yra pagaminti iš nuotaikos stiprinančių kvapiųjų medžiagų, todėl neturite blogų dienų, kai tai yra jūsų lūpose, o rožių ir vyšnių skoniai siūlo vos ten, rausvi ir raudoni atspalviai. Kalbant apie mintą, jis yra supakuotas su mentoliu, kad švelnus, aušinimo pojūtis, todėl jūs visada pradedate nuo dienos, kai jausmas atnaujinamas..

Susiję: Glossier Galiausiai Makiažas! Susipažink su 2 etapu

Jei manote, kad bet kuris iš trijų skonių kvapas pakankamai gera, kad valgyti, jūs ne vieni, o jei esate Niujorke, tai iš tikrųjų įmanoma. “Glossier” įkūrėjas ir generalinis direktorius Emily Weiss sakė WWD kad galite sustoti į Morgenstern Finest Ice Cream, kuris visą gegužės mėnesį aptarnauja tris specialius ledų skonius, o jei esate vienas iš pirmųjų 20 žmonių, kurie išmėgins bet kokį skonį, gausite nemokamą vamzdelį balzamas.

Apsvarstykite Balm Dotcalm “Pokemon” grožio produktus: jūs turite sugauti juos visus, kad užbaigtumėte savo kolekciją. Gaukite savo išskirtinę vertę glossier.com (po 12 USD kiekvienam / 30 USD už tris rinkinius).