Gisele Bündchen konsolės Tom Brady Po niokojančių Super Bowl nuostolių

Nepaisant to, kad tėvas Tomas Brady’as prarado “Super Bowl” sekmadienio naktį, 5 metų Vivianui atrodė, kad turi laiko savo gyvenime žaidime, šokti savo širdį į Justin Timberlake’o pusvalandį.

Vaizdo įraše, kuris buvo naudojamas “Instagram” istorijoje, mama Gisele Bündchen užfiksavo akimirką, kai jos mažylis atleido stovus, nes “Hit Can not Stop the Feeling” hitmaker paėmė į sceną savo rinkiniui, į kurį įtraukta jo naujojo albumo muzika Vyras iš miško, taip pat princo dovana. 

1

TK
Gisele Bundchen / Instagram

Plakuotas juodame marškiname, įspaustuos su savo tėvo pavadinimu ir numeriu, supermodelio duktė, dėvėjusi savo plaukus dviem pintinėmis kojelėmis, spindėjo, kol atskleidė savo judesius aplink stadiono komplektą su purpurine švyti lazdelė rankoje. 

TK
Gisele Bundchen / Instagram

“#GoPats”, “Bündchen” pavadino žavingą klipą kartu su širdies emocijomis.

Nors patriotai gali nepavyko surinkti šeštosios “Super Bowl” pergalės, dviejų mama parodė savo paramą savo vadovui. “Instagram” metu Brazilijos grožis pasidalijo šeimos nuotrauka, kuri emociškai apėmė visus po žaidimus, o tai lydėjo ilgą šūkį “Brady”.

Sveikiname Eagles už “Super bowl” laimėjimą, koks žaidimas buvo! Sveikiname patriotams už tai, kad davė viską, ko gero, ir myliu, mes neįtikėtinai didžiuojamės jumis, nes mes galime bet kada matyti visus įsipareigojimus, aukojimus ir sunkų darbą, kurį esate pasiryžę tapti geriausiu, ką darote. Mes mylime tave! ❤️ Parabéns Eagles pargasargas o Super dubuo, que jogo! Parabenso patriotai daro daugybe galimybių ir, be abejo, mano, kad gyvenimas yra labai svarbus dalykas, o ne kompromisas, o pašaukimas ir trabalio įvedimas, kai profesija daro įtaką tornar ir melhor no que você faz. Nós te amamos!

Paskelbta Gisele Bündchen (@ gisele)

“Sveikiname Eagles, kad laimėtum Super dubenį, kokį žaidimą jis padarė!” – rašė ji. “Sveikiname” Patriots “už tai, kad daviau viską ir myliu, mes esame neįtikėtinai didžiuotis tau, nes mes galime bet kada matyti visus įsipareigojimus, auką ir sunkų darbą, kurį esate pasiryžę tapti geriausiu, ką darote. Mes mylime tave!”

Ginezė ar prarasti, Gisele vis dar yra jos vyro didžiausias gerbėjas!