Gisele Bündchen ir jos jaunesnioji sesuo nukelia Black Bikini paplūdimį

Pasikalbėkite apie vieną karštą mamą! Gisele Bündchen pasivaikščiojo paplūdimyje su savo jaunesnioji sesuo Rafaela (žemiau) Kosta Rikoje anksčiau šią savaitę, o broliai ir seserys buvo gana akis matyti. Pora abu sukrėtė juodus bikinius, kad pasivaikščiojo ant smėlio, nustebino jų tonuotus raumenis, nes jiems buvo malonus šeimyniškas atsipalaidavimas.

SUSIJĘS: žiūrėkite Gisele Bündcheno “Chanel No. 5” kampanijos filmą

Bündcheno pavydėtinas skaičius nėra vienintelis dalykas, kurį supermodelis turi švęsti – dukra su vyru Tomu Bradiu, Viviano ežeru, šiandien tapo dviem metais. Šią rytą progai mama pasidalijo žaisminga “Baby” ir “Vivio” metimu “Instagram”, kad būtų galima pamatyti svarbiausius įvykius. “Aš negaliu patikėti, kad mano mažoji mergaitė jau jau sukūrė 2! Dėkojame už tai, kad mano šiek tiek saulėlydis. Aš jus labai myliu”, ji parašė saldus nuotrauką (žemiau).

Aš negaliu patikėti, kad mano mažoji mergaitė jau sukūrė 2! Dėkoju už tai, kad mano šiek tiek saulė. Aš tave labai myliu. # babyVivi2013 #unconditionallove #blessed #forevergrateful Eu não acredito que a minha pequena já está fazendo 2 aninhos! Obrigada meu raio de sol. Eu te amo muito! # amorincondicional # abençoada #eternamentegrata

Gisele Bündchen (@ giseleofficial) paskelbta nuotrauka

 

FOTOS: žiūrėkite 2014 m. Geriausio “Celebrity Bikini”