Gilmore mergaičių žvaigždė Yanic Truesdale pakartoja savo vaidmenį kaip Michel Gerard

Tik keturias savaites eiti iki Gilmore mergaičių iš naujo paleisti “Netflix” paspaudimus, mūsų grįžimas į “Stars Hollow” yra atgaline data.

Neseniai išleista priekaba Gilmore mergaičių metai gyvenime jau mums davė keletą patarimų apie tai, ką mėgsta mūsų mėgstamiausi simboliai – Rory yra bedarbis, Lorelai yra vis dar apsvarstydama jos santykius su Luko, Emilis “nusiskundžia” savo gyvenimą po Richard mirties, o Kirk yra dėl kai kurių priežasčių penktadienio vakarienės vakarą – dvejų su puse minutės klipas mums suteikė labai mažai informacijos apie tai, kas nauja “The Snarkiest” atlikėjas, Michel Gerard. Nors mes sužinojome trumpą žvilgsnį “The Dragonfly Inn” piktinančiame prancūzų konsjerže priekaboje, mes norime sužinoti, ką Michel turėjo per pastaruosius aštuonerius metus – ir niekas daugiau nebuvo malonu sužinoti, kad jis pasirodė negu tas, kuris vaidina jis, Yanic Truesdale.

SUSIJĘS: Milo Ventimiglia mėgstamiausia daina apie žaidimą Jess Gilmore mergaičių

Kanados aktorius neseniai sustojo Stiliuje“New York City HQ” bendrauti visais reikalais Gilmore mergaičių, ir jis mums pasakė, kad Michelis yra būtent tose vietose, kuriose jis tikisi, kad jis gyvens šiuo momentu. Kadangi daug apie keturių dalių seriją vis dar išlieka labai apgaulingi, Truesdale negalėjo atskleisti taip pat daug kalbant apie tai, kur mes rasime jo charakterį, kai pasirodymas pasirodys 25 d. 25 d. Tačiau jis padarė patiekalą geriausiais Michelio įklotais, kofotografais, su kuriais jis palaikė ryšius per daugelį metų (įskaitant ir Edwardą Herrmanną, kuris žaidė Richardą Gilmore’ą), ir ar jie šurmuliavo apie paskutinius keturis žodžius iš “Amy Sherman-Palladino” sukurtų serijų. Spauskite žaisti aukščiau esančiame vaizdo įraše, kad išgirstumėte Truesdale patiekalą, kad pakartotinai atliktumėte savo vaidmenį kaip Michel.