Gigi Hadid Sportas – patriotinis maudymosi kostiumėlė Taylor Swift spalvingame liepos 4 d. Bash

Pirmadienį šventė ketvirtadienį šventė Taylor Swift “A” sąraše, tačiau tai nebuvo vienintelis patriotinis momentas iš atostogų savaitgalio. Atvejis: Gigi Hadid visame amerikietiško maudymosi kostiumėlio.

Be to, kad sportuojantys JAV vienkartiniai vienetai su grožybėmis, tokiomis kaip Cara Delevingne, Uzo Aduba ir Rachel Platten Swift Rhode Island namuose, Hadidas pasiekė vandenį puikiai įrengtoje dryžuotoje raudonoje, baltoje ir mėlynoje pusėje, kuriam buvo parašyta Nepriklausomybės diena per jį. Ji suporavo retro “50s” tipo “Solid & Striped” kostiumą (168 dolerius; solidandstriped.com), kurį taip pat dėvėjo Delevingne ir Swift (žemiau), su nuostabiais akiniais nuo akių nuo kačių akių, koordinuojančių gumos apyrankes, tai, kas atrodo kaip amerikietiškos vėliavos žiedas, ir sportiškas uodeginis petys.

����

Taylor Swift (@taylorswift) paskelbta nuotrauka

Tai, žinoma, nėra pirmas kartas, kai Hadidas paėmė pertrauką nuo savo įtempto grafiko, kad galėtumėte žaisti su sertifikuotu popmuzikos žvaigždu ir BFF. Balandžio mėn. Dvi žvaigždės šokinėjo į planą ir nukreipė į Coachella, nes jie šventė Hadido 21-ąjį gimtadienį su skaniu pyragu.

Gimtadienio savaitgalio tikslai – susitiko su vibesais. Vieną naktį Coachella, ačiū T! ��⚡️☄��

Gigi Hadid (@gigihadid) paskelbta nuotrauka

SUSIJĘS: Amy Schumer Flaunts savo bikini Bod patriotine liepos 4 d. “Gram

Atrodo, kad šie du yra laimėti.