Gigi Hadid Rocked Pink “Pūlingas skrybėlę” Missoni KTT

Praėjusio mėnesio istorinio moterų kovo mėn. Žinia pasiekė toli už JAV ribų – vienas iš judėjimo simbolių tiesiog pasirodė ant pagrindinio kilimo ir tūpimo tako “Milan Fashion Week”. Vakar uždarius 2017 m. “Missoni” parodą, visi 40 + modeliai, įskaitant Gigi Hadid, uždengė rožines “pūlingas skrybėles” savo galutiniam išvaizdą.

VIDEO: Runway Remix: Mūsų recenzija Milano mados savaitė

 

Rožinės skrybėlės, kurios skiriasi savo įtemptais kačių ausies kampais, pirmą kartą pasirodė moterų kovo mėn. Kaip solidarumo su judėjimu simbolis. Nors originalios galvos apdangalai buvo kietos rožinės, “Missoni” įgavo keletą kūrybinių laisvių, suteikdama savo skrybėles spalvingas juosteles bazėje, tik atsižvelgiant į trikotažo ženklo parašo stilių. Pagal Žmonės, prekės ženklas įkvėpė moterų kovo mėnesį, kai sukūrė rudens kolekciją, vadinamą linija “protestų kolekcija”, kuri švenčia moteriškumą ir individualumą.

#pinkisthenewblack: # MissoniFW16 suteikė galingą simbolį podiumui: #pinkpussyhat reiškia vienybę ir jėgą. Iš naujo peržiūrėkite parodą “Missoni.com” arba per nuorodą “Bio”!

Pasidalink Missoni (@missoni) įrašas

“Missoni” pasidalijo “Instagram pic” visų modelių, plakiruotų skrybėlėmis, naudojantis hashtag #pinkisthenewblack ir paaiškindamas “#pinkpussyhat reiškia vienybę ir jėgą”. Hadidas, vienas iš daugybės skrybėlių modelių šou, vaikščiojo finale, dėvėdamas įvairiaspalviu puošniuoju tranšėjos kailiu per dryžuotas kelnes ir violetines batus. Jos mergaitė Yolanda Hadid buvo publika, kuria jai pasveikinti, o pasididžiavusi mama negalėjo padėti dalintis “Instagram” vaizdo įrašu iš paskutinių demonstravimo momentų, rašydama: “Padaro man labai malonu matyti visą šią sunkiai dirbančią jaunąją moterį iš daugelis skirtingų kultūrų pasaulyje sujungia “.

❤ daro mane labai malonu matyti, kad visa ši sunkiai dirbantis jauna moteris iš daugybės įvairių kultūrų pasaulyje sujungia, kad įdėtų įspūdingą “@missoni” šou šiandien #MFW @gigihadid #WomanThatSupportEachother #LoveThis

Paskelbta “YOLANDA” (@ yolanda.hadid) įrašyta žinia

Susijęs: Gigi Hadid pripažįsta, kad ji “baisi šokėja” ir daugiau faktų, kurių nežinote

Stiprus teiginys, kuris iš tikrųjų neapsiriboja stiliumi.