Gigi Hadid atsako į “Vogue Italia Blackface” ginčus

Kai Gigi Hadido gerbėjai susipažino su savo naujausiu žurnalo viršeliu – “Spread for” Vogue Italia nufilmuotas Stevenas Kleinas – kai kurie buvo mažiau nei linksmai. Iš karto, jie pakilo dėl to, kad jos odos tonas buvo žymiai tamsesnis nei įprastai, ir greitai atsirado kaltinimai “Blackface”.

“[Jei] jie norėjo tamsesnės moters ar kitokio etniškumo, tai jie turėtų tai padaryti ne” photoshop “ir bronzinė jos išvaizda”, – rašė vienas asmuo Vogue Italia“Instagram”. 

“Tai yra baisus … juodas veidas nutiko netinkamai … kodėl gi ne gauti juodą modelį, o ne tai daryti blogai @ gigihadid”, – sakė dar vienas. 

Tačiau, pamatęs dangą, Hadidas taip pat turėjo kažką pasakyti apie tai.

Nors ji nepaskelbė dangtelio į Instagram, modelis paskelbė užkulisinį vaizdo įrašą iš žurnalo šaudymo; Ji atsakė į neigiamą reakciją ir ilgai atsiprašė jos “Instagram” istorijoje.

“Sneak Peek” mūsų gegužės mėnesio leidime. Kioskų penktadienis, gegužės 4 d. ⚡️ Istorija už #HighVoltage ��⚡️ galia moterys ⚡️ @gigihadid į @dolcegabbana fotografavo @stevenkleinstudio stiliaus @patti_wilson Pilnas kreditas �� Justin Martin @ justin.e.martin @ Kiti modeliai NY #GigiHadid @ Img Vyriausiasis redaktorius @ efarneti Kūrybinis direktorius @ gb65 Hair by Ward @ward_hair @ The Wall Group Makiažas Fulvia Farolfi @fulviafarolfi Manikiūras Honey @ @ honeynailz at Exposure NY liejimas Piergiorgio Del Moro @pg_dmcasting ir Samuel Ellis Scheinman @samuel_ellis Gamyba LOLA Production @lolaproduction Set Design Andrea Stanley @ andrea_stanley_ @ Streeter’s # dolce & gabbana #stevenklein #pattiwilson

“Vogue Italia” (@ vogueitalia) pasidalijamas pranešimas

“Tai mano nuotrauka, grįžtanti namo, nuo balandžio 3 d. Fotografuojant savo” Italian Vogue “dangtelį … jūs galite pamatyti tą lygį, kurį buvau bronzinė, kad nustatytumėte tą dieną. Prašau suprasti, kad mano valdymas šaudyti 1. nėra kūrybiškos krypties požiūriu. 2. Baigiasi visiškai, kai aš palieku nustatytą, ir viską, kas padaryta nuotraukai paštu, jei iš mano kontrolės visiškai “, – rašo ji.

“Smegenų šešėlis ir” Photoshop “yra stiliaus, kurį S. Klein padarė daugelį metų, ir aš tikiu, kad tai buvo tikimasi iš šaudymo (parodyti man kitokiu būdu kūrybiškai), BET, nors aš suprantu, ką Vogue Italia “buvo ketinimai, tai nebuvo įvykdyta teisingai, o iškeltas susirūpinimas galioja. “

mano SIS @lilmami_lani DID BTS video mano @ Vogueitalia padengti šaudyti ir aš taip proud ��⚡️�������� Dėkojame @ gb65 @stevenkleinstudio @patti_wilson �� # highvoltage

Paskelbta Gigi Hadid (@ gigihadid)

SUSIJĘS: Gigi Hadidas ir Zayn Malik pastebėjo, kad pasibaigus post-breakup

“Aš noriu tai spręsti tiems, kurie buvo įžeistos dangos redagavimo / retušavimo / dažymo. Prašau žinoti, kad viskas būtų kitokia, jei mano situacijos kontrolė būtų kitokia. Nepaisant to, aš noriu atsiprašyti, nes mano ketinimas niekada nesumažinti tų rūpesčių ar pasinaudoti galimybėmis nuo bet kurio kito, ir tikiuosi, kad tai gali būti pavyzdys kitiems žurnalams ir komandoms ateityje “, – rašo ji..

“Yra tikri klausimai, susiję su mados atstovavimu – tai mūsų pareiga pripažinti šiuos dalykus ir per juos susisiekti, kad dirbtų įvairesnę pramonę”.

El. Laiške Stiliuje, “Conde Nast Italia” atstovas paskelbė tokį teiginį: “Mūsų naujausioje Steveno Kleino fotografuojamų dangų apžvalgoje buvo siekiama sukurti paplūdimio tematikos istoriją su stilizuotu bronziniu efektu. Mes suprantame, kad rezultatas sukėlė diskusijas su mūsų skaitytojais, ir mes nuoširdžiai atsiprašome, jei padarėme kokį nors nusikaltimą. “

Mokymosi patirtis visiems.