GIF vadovas: kaip suklijuoti sluoksnius

Laidavimas nebeapsiriboja tik jūsų drabužiais. Įkeliamas kelias pirštus su daugybe žiedų yra puikus būdas pasiekti maksimalų sluoksniavimo efektą. Kad galėtumėte pasinerti į tendenciją, jums reikia išlaikyti savo išvaizdą švarią ir darniąbet ne per daug. Taigi, ieškokite plonų, gardų žiedų, palyginti su storais, vaizdingais stiliais, kaip norite atrodyti subtilus. Ir prisiminkite, kad kartais vienos pakanka. Jūs galite dėvėti plūduriuojančią midi žiedą ir nieką ant vieno piršto, o tada sudėti gardų stilius ant kito. Daugiau ekspertų patarimų, kaip nagų išvaizdą, skaitykite pagrindinių nurodymų tiesiai iš Dana Avidan-Cohn, Stiliujevyresnysis rinkos redaktorius / skaitmeninis korespondentas.

1. Nuspręskite metalo auksą, rožių auksą ar sidabrą ir tada grokite su tekstūra.

2. Jums nereikia žiedo ant kiekvieno piršto ir jums nereikia tinka jūsų rankoms, pavyzdžiui, galite dėvėti tik vieną nykščio žiedą.

3. Ieškokite žiedų su ypatingomis detalėmis, pavyzdžiui, mažu akmeniu ar kristalu, kad pridėtumėte variantų.

4. Pakeisk tai! Galite sumaišyti ir susitvarkyti, kol rasite kompaktinę medžiagą, kuri jums tikrai patinka.

5. Pirkite kelis žiedus iš vieno prekės ženklo. Kelių pirkimas vienu metu padės sujungti derinį geriau.

Perskaitykite, kad įsigytumėte išvaizdą!

070914-how-to-stack-rings-gif-480.jpg
Alex Reside for InStyle.com

Kairiarankis: “Luv Aj” sukomplektuotas žiedas, $ 55, luvaj.com (pinky); Sarah Chloe deimantų grupė, 398 $, sarahchloe.com (žiedinis pirštas, viršuje); Catbird susukti žiedai, $ 64 už set, catbirdnyc.com (žiedinis pirštas, apačia); Catbird opalas ašarų lašas žiedas, $ 198, catbirdnyc.com (vidurinis pirštas); Catbird grandinės žiedai, $ 68 už du, catbirdnyc.com (rodyklės pirštas); Sarah Chloe aukso juosta, 49 $, sarahchloe.com (nykščio).

Dešinė ranka: LuvAj mini spike žiedas, $ 31, luvaj.com (rodyklės pirštas, viršuje); Sarah Chloe aukso juosta, 49 $, sarahchloe.com (rodyklės pirštas, apačia); Catbird grandinės žiedai, $ 68 už du, catbirdnyc.com (vidurinis pirštas); “Luv Aj” sukomplektuotas žiedas, $ 55, luvaj.com (žiedinis pirštas); Catbird susukti žiedai, $ 64 už set, catbirdnyc.com (pinky).

Sekite Dana Twitter (@InStyleDana), kad gautumėte daugiau ekspertų patarimų dėl mada ir gaukite daugiau vadovėliai iš mūsų “how-to” skyriaus.