GIF vadovas: būtent tai, kaip sukurti puikius, apibrėžtus antakius

Kreida tai iki Cara Delevingne efekto, bet drąsūs brūkštelėjimai turi akimirką. Vien tik šiais metais pardavimai antakių makiaže išaugo 28 proc., O kategorija užfiksuota vos 122 mln. Dolerių pelną, WWD ataskaitos. Gerai prižiūrimų arkų rinkinys turi nuostabų sugebėjimą rėminti veidą, išsiskleisti labiau jaunatvišką išvaizdą ir, tinkamai padėjus, gali sukurti plonesnės nosies iliuziją. Su visais naujais rinkoje esančiais produktais gali būti sunku nustatyti, kuris darbas Jums geriausiai tinka, todėl grįžome į pagrindinį arsenalą ir sukūrėme patogų GIF vadovą, kaip galite išbandyti savo geriausią žvilgsnį. Laikykis skaitymo, norėdami gauti išsamias instrukcijas!

Antakis Tutorial
Alex Reside for InStyle.com

Pradėkite nuo to, kai nustatysite, kur tavo pirštas turėtų prasidėti, arką ir pabaigai. Laikydami Anastasijos ($ 18; anastasia.net) šepetėlius vertikaliai prieš savo nosies tiltelį, kad pamatytumėte pradinį tašką, tada pakreipkite šepetį per akies vidurį, kad pamatytumėte, kur bus jūsų arka. Nustatykite šepetį išoriniu akies kraštu, kad nustatytumėte, kiek tolygiai praturtės jūsų pirštas. Prieš taikydami kokį nors produktą, plaukus plaukite kryptimi, kuria jie natūraliai auga.

Antakis Tutorial
Alex Reside for InStyle.com

Pavyzdžiui, Anastasios Dipbrow ($ 18; anastasia.net) arba miltelių, ne daugiau kaip dviejų atspalvių, lengvesnių ar tamsesnių už jūsų plaukų spalvą, užpildykite visus savo arkos spragas, tada naudokite bet kokį perteklinį produktą ant šepetėlio pradžioje tavo pirštas Tai neleis jūsų antakiai atrodyti trapi ir sukuria subtilų gradiento efektą. Žiūrėkite tiesiai į veidrodį ir nedidinkite smakro įstrižą, kad pamatytumėte, ar jūsų arkos yra net.

Antakis Tutorial
Alex Reside for InStyle.com)

Norėdami išlaikyti formą nepažeistą, sekti keletą “Eyeko” akių gelio (24 dolerių; sephora.com), kuris yra įmirkytas ginkmedžio biloba, kad padėtų iš naujo išauginti menkas vietas. Šepetinkite pradinę dalį aukštyn judesiu, o kai produktas yra vietoje, perbraukite švariu šepetėliu, kad užtikrintumėte tolygų paskirstymą.

Antakis Tutorial
Alex Reside for InStyle.com

Spalvavimas už linijų ar bet kokių netikėtų plunksnų gali pernešti per storą išvaizdą, taigi išskirti tikslią formą su korekcine medžiaga, atitinkančia jūsų veido spalvą. Benefit “The Perk-Artist” paletę (30 $; benefitcosmetics.com) mes panaudojome iš viršaus ir apatinės pirštų pradžioje su “Benefit” pieštuku, po to pamaitino rausvą šviečiantį atspalvį po arka, kad paryškintume savo darbą. Naudokite teptuką, kad sujungtumėte bet kokias griežtas linijas.

Gaukite daugiau patarimų, kaip atsikratyti drąsios akies galerijos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

52 − = 48