“Get Excited”: “Insurgent Super Bowl Pregame” priekaba išsiveržta!

Mes negalėsime pamatyti galutinės priekabos Maištininkas, labai lauktas tęsinys Skirtingai, kol pasirodys šį sekmadienį per Super Bowl, bet MTV dėka mes gausime žvilgsnį! Filmas, kuris per pastaruosius du mėnesius peržiūri teatrus, seka Trisas Prior (grojo Shailene Woodley) ir Tobias “Four” Eaton (vaidina Theo James), kai jie bando pabėgti nuo Jeanine Matthews (vaidino Kate Winslet).

SUSIJĘS: 5 įdomūs faktai apie Skirtingos serijos: sukilėlių‘s Rosa Salazar

Ir jei nepakakėte filmo premjeros, “Super Bowl Pregame” prikabinamas priekabas (žiūrėkite jį viršuje) pateks į tave. Vienu minutės klipu matome Trisą, kuris sklinda prie Jeanine, o tada kritimo iš dangaus, nes ekrane mirksi žodžiai “ji yra viena”.

SUSIJĘS: žr. Pirmasis Maištininkas Premjeros anonsas

Be priekabos, filmas išleido naują filmo plakatą, kuris taip pat pasirodo specialiame leidinyje Maištininkas knyga. Lapkričio mėnesį mes elgtis su interaktyviais 3-D filmų plakatais, taip pat su pirmuoju žandikauliuojančiu teaserio priekaba, o praėjusią savaitę mes turėjome intymiai pažvelgti į kiekvieno filmo simbolius su išleidžiamais portretų filmų plakatais. Saugiai tariant, mes šiek tiek pasimatysime laukti kovo 20 d!

SUSIJĘS: Šie nauji Maištininkas “Charakterio plakatai” jus laikys “Til filmo premjera”