Geriausias “Nude” nagų lakas jūsų odai

Nudegusieji nagai yra elegantiški, nesibaigianti ir sudėtingi. Jie prailgina pirštus, niekada nesuderina su jūsų aprangą, o lustai vargu ar pastebimi. Tačiau dėvėti netinkamą atspalvį jūsų odos tonas gali palikti jums atrodo išplauti. Štai kodėl mes įsidėmėjome pasaulinio liemenio menininko “L’Oréal Paris” Tomo Bachiko ir manikiūrininko pagalbą tokioms žvaigždėms kaip Jennifer Lopez ir Jennifer Aniston. Štai jo patarimai, kaip surasti tobulą nuogą.

SUSIJĘS: “Celebrity Manicurist” Tomas Bachikas išsilieja “Nail” informaciją, kurią tikisi “Aukso gaublys”

Pirmasis žingsnis – išsiaiškinti, kas yra jūsų tamsa arba spalva po žeme oda. “Patikrinkite veną ant apačios savo rankos”, – pasakoja Backik Stiliuje. “Jei jie iš esmės yra žalia, tu esi šiltas tonas, o jei jie mėlyni tonas, tu esi šalta”. Jūs taip pat galite eiti pagal dėvėtojo papuošalo tipą, sako jis. Jei jūsų oda geriausiai pasirodys sidabruose, jums gali būti ramus, bet jei auksas yra tavo etiketas, tu greičiausiai esi šiltesnėje pusėje.

“Dabar ieškokite nuogybių atspalvių, kurie yra ant įdegio (šiltos) ar pilkšvos (šaltos) pusės”, – priduria jis. “Aš rekomenduoju išvalyti šešėlį lengvesnį / tamsesnį nei jūsų odos tonas švariam, bet apgalvotam išvaizdžiui.”

Jei turite sąžiningą odą:

022715-nude-nails-embed2.jpg
Mandagumas

Bachik’s Pick: L’Oréal Paris, Eva’s Nude, 6 USD; lorealparisusa.com.Taip pat pabandykite: Deborah Lippmann Naked, 18 $; nordstrom.com ir Zoya Chantal, 9 USD; zoya.com.

Jei turite vidutinę odą:

022715-nude-nails-embed3.jpg
Mandagumas

Bachik’s Pick: L’Oréal Paris, Julianne’s Nude, $ 6; lorealparisusa.com.Taip pat pabandykite: Smith & Cult in Ghost Edit, $ 18; smithandcult.com ir Essie “All Searled”, $ 8; essie.com.SUSIJĘ: žingsnis toli nuo Rhinestones! Minimalistiniai manikiūrai turi akimirką

Jei turite alyvuogių odą:

022715-nude-nails-embed4.jpg
Mandagumas

Bachik’s Pick: L’Oréal Paris, Doutzen’s Nude, 6 USD; lorealparisusa.com.Taip pat pabandykite: Essie yra ne tik gana veido, $ 9; essie.com ir Jin Soon, Nostalgia, 18 USD; jinsoon.com.

Jei turite tamsią odą:

022715-nude-nails-embed1.jpg
Mandagumas

Bachik’s Pick: L’Oréal Paris, Liya’s Nude ($ 6; lorealparisusa.com).Taip pat pabandykite: RGB Kosmetika Haze, 18 $; rgbcosmetics.com ir Essie “Smokin Hot”, 9 $; essie.com.

SUSIJĘ: Spring Beauty Preview: Nude Nail Polish