Geriausias geriausias odos priežiūros priemones jūsų amžiui, pasak Kim Kardashian West

Tai gerai žinomas faktas, kad Kim Kardashian West yra odos priežiūros obsesinis. Žvaigždė reguliariai nurodo, kokius produktus ji naudojasi ir myli socialinės žiniasklaidos kanaluose, kartu su kokiomis procedūromis ji įgyja, kai lanko savo dermatologo biurą.

Tarp miršta išbandyti “Guerlain Anti-Aging” kremą, kuris kainuoja tiek, kiek kainuoja mėnesinė nuoma ir vampyrų veido priežiūra, tai nenuostabu, kad žvaigždė pasiėmė keletą patarimų. Ji netgi paskyrė pranešimą apie savo programą, kad pateiktų pasiūlymų, kokią įprastinę veiklą turėtų įtraukti jūsų amžius.

SUSIJĘS: Kim Kardashian West prisiekia šiuo $ 10 Anti-Aging serumu

Jei jūs esate savo 20 metų amžiaus, Vakarus sako, kad “Jūsų 20-tieji metai turėtų būti viskas, kas trukdytų senėjimo požymiams ir kartais gydyti spuogus.

Be valymo ir drėkinimo du kartus per dieną, ji siūlo pūlingą kartą per savaitę. “Galite naudoti fizinį šveitimo priemonę, pavyzdžiui, veido šveitimą arba cheminį šveitiklį, pavyzdžiui, glikolio kremą, kuris padeda atnaujinti odos tekstūrą ir išvengti spuogų”, – sako ji. Jos mėgstamiausi yra Ole Henriksono transformuojantis riešutų skrubas ($ 28; sephora.com) ir “Nip + Fab” glikolio fiksuoto šveitimo veido lopai ($ 13; ulta.com). Kalbant apie valikliu, ji mėgsta Fresh’s Soy Face Cleanser ($ 38; sephora.com). “Taip pat labai svarbu, kad jums būtų apsaugota nuo saulės, kad išvengtumėte senėjimo požymių, todėl rinkitės dienos drėkintuvą, kuriame yra SPF”, – sako “West”.

Savo 30s? Vakaras rekomenduoja nukreipti dėmesį, kad būtų išvengta pastebimų senėjimo požymių.

“Norėdami kovoti su raukšlėmis, turėtumėte pradėti naudoti produktus, kuriuose yra retinolio”, – sako ji. “Naudodamiesi retinoidu, kiekvieną dieną privalote dėvėti apsauginę nuo saulės apsaugą. Kadangi oda aplink akis yra ploniausias ir pirmasis turi senėjimo požymių, taip pat svarbu į odą pritaikyti drėkinamąjį akių kremą”.

Jei esate rinkoje retinoidų ir apsaugos nuo saulės duo, “West” mėgsta “Peter Thomas Roth” profesionalaus 3% Retinoid Plus (82 USD; sephora.com) ir Dr. Barbara Sturm SPF pakuotą “Sun Crop Serum” (145 dolerių; neimanmarcus.com). Kalbant apie akių kremą, žvaigždė siūlo Dermalogica “Intensive Eye Repair Cream” ($ 58; dermstore.com).

VIDEO: “Kanye” ir “Kim Kardashian West” sveikina dukterį

Nors ji dar nepasiekė dešimties metų, Vakarams taip pat yra keletas patarimų, jei jūs esate ir savo 40 metų amžiaus grupėje.

“Norėdami kovoti su linijomis ir raukšlėmis savo 40-ųjų, labai svarbu išlaikyti jūsų odą hidratuotu”, – sako ji. “Kadangi oda pradėjo prarasti savo elastingumą, naudokite kreminį valikliu, kuris neuždengs drėgmės”. Pradėk nuo jos pasirinkimo, Tata Harper’s Regenerating Cleanser ($ 78; nordstrom.com). Be jūsų retinolio produktų, naudokite didelį SPF apsauginį kremą ir produktus, kurių sudėtyje yra vitamino C, kad išvengtumėte odos vėžio ir tamsių dėmių. “Jos mėgstamiausiose grupėse yra Dr. Dennis Gross Skincare” Ferulic + Retinol “raukšlių regeneravimo naktinis serumas ($ 88; sephora.com) ir SkinMedica “Lytera Skin Brightening Complex” ($ 130; dermstore.com).