Geriausias citatas iš paskutinės nakties Sesijų žaidimo epizodo buvo žaidimų keitiklis

Kiekvieną pirmadienį mes pateiksime labiausiai įvestą eilutę nuo paskutinės nakties Sesijų žaidimas epizodas, todėl jūs galite būti karalienė pokalbio darbe. Norite daugiau? Patikrinkite visus mūsų GoT turinys čia.

Įspėjimas: spoileriai į priekį, jei dar nepastebėjote 7 sezono, 6 epizės.

Tik dar vienas epizodas Sesijų žaidimas palikęs sezoną, mes žinojome, kad šis priešpaskutinis epizodas būtų epic. Šis skyrius vyko “Dragonstone”, “Winterfell” ir “The Wall” pirmyn ir atgal, taigi mes matėme tik keletą pagrindinių žaidėjų, bet tai buvo daugiau nei pakankamai. Perskaitykite žemiau, kad gautumėte atsakymą ir mėgstamą citatą iš “Beyond the Wall”.

VIDEO: Sesijų žaidimas Žvaigždės “Instagram”

Epizodas prasideda Jonu (Kit Harington) ir įgulos kelionėmis už sienos. Gendry (Joe Dempsie) sako, kad niekada niekada nematė sniego, o šou, kur žiemą visada ateina, bet retai kada nors čia, mes manome, kad mes tikrai ne viskas, kas nustebino.

Šiuose scenose tarp simbolių yra daug dialogo, nes ką dar reikia eiti per sniego dykumą? Tormundas (Kristoferas Hivju) klausia Jono apie Khaleesi, todėl jis iškelia visą savo “lenkimo kelio” reikalavimą, į kurį Tormund turi keletą patarimų. “Jūs praleidote per daug laiko su laisvu liaudies,” sako jis. “Dabar jums nepatinka kelti”. Jis iš esmės Jonui sako, kad turi atsisakyti savo pasididžiavimo, nurodydamas Mensą Rayderį, kuris mirė, nes atsisakė keltis prieš kitą valdovą. “Kiek jo tautos mirė už savo pasididžiavimą?” – teigia jis.

Thoros klausia Gendry, jei jis vis dar yra proto, kad jie davė jam Melisandre. “Šie buvo nužudyti šešis kartus, o jūs jo negirdestumėte”, – sako “Beric Dondarrion” skalikas, iš esmės sakydamas Gendryi, kad jį įveikti. Mes mėgstame Houndo “ne-nonsense” požiūrį.

Sansa and Arya Stark
Helena Sloanas / HBO

Per “Winterfell”, Arja (Maisie Williams) prisimena, kada “Ned” visada stebėjo visus Starko vaikus nuo kiemo balkono. Ji išdėsto pastabą, kurią matėme paskutinės savaitės epizodo metu, ir susimąsme Sansa (Sophie Turner), nes nesikėlėme prie Lannisters, kai jie nužudė tėvą. Sansa bando pasakyti, kad ji neturi pasirinkimo, bet ji to netikės. Mes turėsime paimti Sansos pusę dėl to, nes mes tą patį padarėme. Arja yra per daug griežta, ir tai nėra tikrai teisinga.

Grįžtame už sienos, mes gauname šiek tiek juokingesnį dialogą tarp vyrų. Tormund nusileidžia į “Hound”, kad pasakytų jam, kad apie jį išgirdo anksčiau, bet “Houndy” jaustis ne taip, kaip kalbasi. “Ar tu gimė, ar tu tiesiog nekenčia paukščių?” Tormundas klausia. “Hound” sako, kad jis nesirūpina laukiniais gyvūnais, bet kad jis nekenčia “gingrų”, ir mes negalėjome nepajėgti juoktis Tormundo atsakyme. “Gingers yra gražus, – sako jis, – mes esame pabučiuoti ugnimi”. Jis taip pat atkreipia dėmesį į tai, kad “Hound” buvo “pabučiuota ugnimi”, nurodant ant jo galvos ir veido nudegimus, kurie iš tiesų jį pjauna.

SUSIJĘS: Geriausias citatas iš paskutinės nakties “Sergimų” žaidimo “Epizodas” Nuorodos “Linksmas”

Tada viename iš mūsų mėgstamų nakties pokalbių pokalbis virsta Tormundo meilei Briennei ir jis sako, kad jam laukia grožis Winterfellas (mes nesame tikri, Brienne žino, kad ji jai laukia). “Aš noriu su ja susitikti su kūdikiais”, – sako jis, ir mes tikimės, kad galėsime po šios klastingos kelionės.

Jonas ir Berikas aptaria, kas tiksliai yra tai, kad jie kovoja, ir kodėl jie abu sugrąžinti iš numirusių. Berikas nežino savo tikslo, tačiau sako, kad jie abu kovoja už gyvenimą. “Mirtis yra priešas, – sako jis. – Pirmasis priešas ir paskutinis”. “Bet mes visi mirštame”, – sako Jonas, į kurį atsakė Berikas, – “Vienas priešas visada laimi, ir mes vis tiek turime kovoti su juo”.

Tada vyrai atvyksta ant kalno, kuris atrodo kaip strėlinė galva, būtent tai, ką šunys suformavo prieš porą epizodų, todėl mes žinome, kad kažkas eina.

Daenerys Targaryen and Tyrion Lannister
Helena Sloanas / HBO

Kadangi mes nepriimame Cersei šio epizodo, Tyrion (Peter Dinklage) ir Dany (Emilia Clarke) perima vyno gėrimo pareigas, gaudydami ugnimi ir kalbėdami apie savo žaidimų planą. Ji sako Tyrionai, kad ji mėgsta, kad jis nėra herojaus tipas. “Herojai daro kvailius dalykus ir jie miršta”, – sako ji. “Drogo, Jorah, Dario, net šis Jonas Sniegas”, – aiškina ji. Tuo metu Tyrionas puikiai tvirtina, kad visi šie vyrai įsimylėjo ją. Ji sako, kad Jonas jam yra per mažas, ir tada iš karto jaučiasi blogai, sakydamas, kad visų žmonių Tyrionui.

Du tęsia strategijos kalbą apie Cersei ir apie “Iron Throne” perėmimą. Tyrion mano, kad tai yra galimybė kreiptis į savo temperamentą (Varys bus malonu, kur jis yra), ir jis sako, kad ji kartais buvo per impulsyvi (kosulys: “The Tarly Barbecue” paskutinis epizodas). “Tu turi paimti savo priešo pusę, jei ketinate pamatyti dalykus taip, kaip jie daro, ir tu turi matyti tai, kaip jie daro, jei ketinate numatyti savo veiksmus, veiksmingai reaguoti ir įveikti”.

TK
HBO

Atgal į Joną ir jo įgulą. Kai jie mato kažką toli, jie trenkiasi per sniegą. Būtent tai yra lokys – Undead Bear. Jie ateina pas juos ir jie kovoja, apšviečia ugnį, tačiau ji toliau puola. Šunys yra užšaldytas dėl baimės ant liepsnos, o Thoros šokinėja, kad išgelbėtų jį nuo lokio, bet tampa pasekmė.

Grįžęs į Winterfellą, Sansa paklausė Littlefinger (Aidan Gillen), kur Arya galėjo gauti pastabą iš, ir jis akivaizdžiai vaidina kvailą. Jis toks slaptas! Ji nerimauja, kad visi Jono baneriai paliks, jei sužinotų apie laišką. Littlefinger mano, kad tai yra jo galimybė toliau puolama Sansa prieš savo seserį ir siūlo, kad ji įpareigotų Brienne ją apsaugoti, jei Arya nutiks nesąmoningai ir skauda. Jis vienu metu sodina vieną nedidelę sėklą, ir jie dygsta tik taip, kaip nori.

Išskyrus sieną, mes supratome, kad Thoras vis dar gyvas, nes dabar. Grupė girdi kažką tolimoje vietoje ir supranta, kad žemiau jų yra “White Walker” ir grupė “Lights”. Tai tik keletas iš jų, todėl jie sunaikina nemalonius ir Jonas nužudo vieną savo Valiriano plieno kardu, ir visi jie suskaldo, išskyrus vieną. Jie kovoja su likusiu žvilgsniu, kad galėtų sugrįžti į “King’s Landing” įrodymą, tačiau yra tas pats dude ne laimingas ir daro labai creepy, labai didelį skambesį skambinti pagalbos. Suprasdamas, kas vyksta, Jonas sako Gendry grįžti į “Eastwatch” ir pasiimti “Dany” variklį.

TK
HBO

Jie važiuoja, nes žino, kas ateina, ir kol mes tai žinome, juos apsupo lazdos. Grupė sugeba išlipti į užšalesnį ežerą, paėmus poziciją ant uolų viduryje. Kai lazda bando juos sekti, jų svoris pertraukia ledą, taigi jie supa Joną ir įgulą vandens krašte, laukia.

Naktį patenka, ir jie visiškai apsupti, o plaukiojančios valtys negrįžta. Jie mirę – jie visą laiką laukia. Mes matome Gendry grįžkite į “Eastwatch” (vos) ir jis žlugs tiesiai už vartai. Ser Davosas baigsis, o Gendry sugeba pasakoti jam, kad jis pasirodytų.

Ryte Thoras miręs. Berikas atlieka ritualą, prašantį Šviesos Viešpatį padėti, ir jie degina savo kūną. Berikas atkreipia dėmesį, kad jie turi nužudyti “Naktinio karaliaus”, nes techniškai jis juos paversdavo visais, jei jie gali jį nužudyti, o likusieji bus mirę. Jis žino, kad nuo to laiko, kai Thoras mirė, jis nebegalės grįžti į gyvenimą, ir jis nori tik eiti į jį.

SUSIJĘS: Sophie Turner ir Maisie Williams “Carpool Karaoke” gali būti geriausias dar vienas

Grįžęs į Winterfellą, “Sansa” gavo kvietimą “King’s Landing”, bet grįžti ten yra paskutinis dalykas, kurį ji padarys. Ji siunčia Briennei savo vietoje, bet Brienne nėra jaudinanti. Ji sako Sansai, kad tai nėra saugi, ir ji nereiškia savęs. Ji reiškia, kad vien Sansa palikimas nėra saugus, bet Sansa jo negirdės, todėl Brienė sutinka vykti.

Virš Dragonstone Dani surengė savo žiemos aprangą ir atgaivina drakonas, kad išsaugotų Joną, todėl pasirodė, kad rekordiškai ilgus metus pasirodė varnas. Tyrionas nenori, kad ji eitų, bet, įprasta, ji neklausys jo.

TK
HBO

Akivaizdu, kad vaikinai nuobodu, nes šunys pradeda mesti akmenis ežere prie akių. Pirmasis akmuo priverčia susisiekti, ir jis išmuša vieną iš akių dantų. Jis išmeta dar vieną uolą, tačiau jis nepadaro to pakankamai toli ir nusileidžia ant ledo.

Viena iš akimirkų rodo, kad ledas neturi būti toks plonas kaip jie mąstė ir einame per ežerą. Kai jis nepateks, kiti seka pavyzdžiu, ir kol mes tai žinome, jie nusileido grupei. Kelias eiti, skalikas.

TK
HBO

Grupė puoselėja gerą kovą, tačiau akys uždaromos, o tai neatrodo gerai. Tik tiek daug jie gali padaryti tik su keliais iš jų ir šimtais akių, ir jie praranda pozicijas. Kaip atrodo, kad jie bus perimti, Dany sumušė, kad sutaupytų dieną, jos drakonai lyja gaisro metu.

SUSIJĘS: Kit Harington pretenduoja būti drakonas yra geriausias dalykas internete šiandien

Po kelių žibintų apšvietimo viskas akyse, naktinio karaliaus buvo pakankamai. Jis pasiima labai mirtiną spektaklį ir, be abejo, turime pasakyti (rimtai, JAV olimpinė komanda tweeted apie tai, kad reikia jo kontaktinės informacijos, kad galėtų įdarbinti jį už nugarą), jis streikuoja Viserioną, vieną iš drakonų.

Mes tikrai nebuvo pasiruošę. Žvėris krenta iš dangaus, nusileidžia į užšalusią ežerą ir nuskęsta į gelmes. Mes sunaikinti širdį, taip pat ir Dany. Grupė daro ją ant Drogono nugaros, bet Jonas nebeatsilieka, nes vis daugiau jo laukia. Kai “Night King” rengia kitą ietis, Dany priima vykdomąjį sprendimą pakilti, palikdamas Jono atsilikimą, lygiai taip pat, kaip jis puola per ledą, kol puola.

Bet, žinoma, Jonas negyvas. Jis eina į paviršių ir išsitraukia, kaip antrąja kariuomenė atsitraukia. Kai jie jį pastebi, jie grįžta atgal, kad baigtų jį, ir tai, kai su kapotais figūra važiuoja ant arklio, pasuko metalinę grandinę ir ugnies kamuoliuką. Tai dėdė Benjenas gelbėti! Jis Joną laiko savo arkliu ir verčia jį važiuoti, nors Jonas bando atsispirti. Mes matome, kad Benjenas ramina akimis, ir mes turime tylos akimirką už jo auką.

Atgal į “Eastwatch”, Dany žiūri už sienos, gedi Viserioną ir laukia … ir tada mes girdime ragų garsą ir suprantame, kad tai Jon! Jie priima jį viduje ir išbarsto iš jo užšaldytų drabužių, o Dany mato randus, suprasdamas, kad jis tikrai pagrobė širdį.

TK
Helena Sloanas / HBO

Per “Winterfell”, mes randame “Sansa” siaubimą Arya kambaryje. Vietoj to, kad sužinojusi šį įžeidžiančią pastabą, ji suranda savo kaukes, kaip Arja pasirodo durų angoje. “Kas tai yra?” Sansa klausia, nustebino. “Mano veidai”, – atsako Arja, o Sansa yra aiškiai sugriebta ir supainioti.

Ji nesuprantamai sako Sansai, kaip ji gavo kaukes, nors ir kelia grėsmę jos seseriai. Ji, atrodo, mėgsta baimintis “Sansa”, ir tai yra šiek tiek žiaurus. Mes nesame tikri, kad mums patinka ši Arya pusė.

TK
HBO

Jonas bėga laivui su Dany, stovinčiu virš jo (tai būtų bauginanti bet kurioje kitoje situacijoje). Jis pasakoja jai, kad atsiprašo – tikrai, labai gaila, ir ji paima ranką. Mes gauname drugelius. “Drakonai yra mano vaikai. Jie vieninteliai vaikai, kuriuos kada nors būsiu “, – sako ji ir sako, ir mes taip pat plyšime.

“Mes ketiname sunaikinti Nakties karalių ir jo armiją”, – sako ji. “Ir mes tai padarysime kartu. Jūs turite mano žodį. “Pamatęs negyvų kariuomenę savo akimis, ji nori kovoti su Džonu, nepaisydama kelio ir visų.

“Ačiū, Dani,” – sako Jonas, ir ji juokiasi, nes niekas jos neprašė, nes jos brolis. Tada jis vadina savo karaliene (sumišimas) Ir sako, kad jis sulenks keliopagaliau! Pažvelkite į abu šiuos kompromisus! Kaip jie žiūrėjo vienas į kitą per visą pasikeitimą, mes jausdavome tam tikrą būdą (mes pasirenka pamiršti, kad ji tikriausiai teta). 

TK
HBO

Galutinėje epizodo scenoje matome, kad visos ežerą iš Viseriono traukia lazdos, o paskutinis dalykas, kurį mes matome, yra naktinis karalius, kuris jį paverčia vienu iš jų. Taigi, taip, mūsų blogiausias košmaras tiesiog pasidavė. Negalime palaukti iki kito savaitės sezono finalo, kai pamatysime pagrindinius žaidėjus, kurie susitiko “King’s Landing”. Tikimės, kad mes taip pat sužinosime, kaip naktinis karas planuoja panaudoti savo naują niekšišką drakoną.