“Genius” vasaros drabužių idėja: kaip dėvėti savo maudymosi kostiumę kaip savo išvaizdą

Gerai, tai gali būti sunku parduoti, bet klausykitės ponios: jūsų maudymosi kostiumėlis turi daugiau gyvenimo nei jūs galvojate. Kai stiliaus su dešine dalimi ir priedais, kaip parodyta aukščiau, maudymosi kostiumas gali apsvaiginti kokteilio valandą taip pat, kaip ir paplūdimyje. Taip, tikrai. Išvaizda gali atrodyti bauginanti, tačiau žinau, kad lengviausia nutempti vienkartinį kostiumą. Tai, kas puiku apie šią aprangos idėją, yra tai, kad, kaip kūno kostiumas, vientisas yra neįtikėtinai glostantis – spandex-like audinys palaiko viską, kaip niekas kitas savo kategorijoje. Išvaizdos veržimo raktas – atrodyti, kad nešiojote maudymosi kostiumėlio. Todėl turėsite suporuoti jį su aukštais pagrindais, kurie jį subalansuos. Žinoma, ši aprangos idėja visur neveiks. Tai geriausia, kai dėvi paplūdimyje esančias griuvėsius ar naktis, kurias praleidžia kabo prie baseino. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas, šis aprangos poravimas taip pat padės jus pateisinti maždaug 200 dolerių už maudymosi kostiumėlį (kaina už drabužius, žmones!). Vis dar nestebima? Laikykitės slinkties, kad apsipirktumėte 5 maudymosi kostiumėlio aprangos idėjomis.

Plaukti Outfits
Mandagumas

Parduotuvė atrodo: “Onia” maudymosi kostiumėlė, 195 $; onia.com. “Denim” sijonas, 93 $; houseoffraser.com. Kate Spade Niujorko sankaba, 188 dolerių; shopbop.com. J. Crew sandalai, 218 USD; jcrew.com.

SUSIJĘS: Kaip rasti puikus maudymosi kostiumėlį savo kūno tipui

Plaukti Outfits
Mandagumas

Parduotuvė atrodo: Lisa Marie Fernandez kostiumas, $ 320; net-a-porter.com. “Ally Fashion” sijonas, 30 USD; allyfashion.com. “Fabiola Pedrazzini” sankaba, 130 USD; nordstromrack.com. Topshop sandalai, 175 $; topshop.com.

Plaukti Outfits
Mandagumas

Parduotuvė atrodo: “Mikoh” maudymosi kostiumėlė, 210 USD; intermixonline.com. Topashop “Palazzo” kelnės, 105 USD; topshop.com. J. Crew sankaba, $ 118; jcrew.com. Teorijos sandalas, 495 $; theory.com.

Plaukti Outfits
Mandagumas

Parduotuvė atrodo: J. Crew maudymosi kostiumėlį, 88 $; jcrew.com. “Reiss” sijonas, 230 USD; Reiss.com. Tory Burch sankaba, 350 USD; toryburch.com. Išreikšti sandalą, 88 $; Express.com.

SUSIJĘS: paieška už Perfect Beach Bag? Mes radome 10!

Plaukti Outfits
Mandagumas

Parduotuvė atrodo: H & M maudymosi kostiumėlė, 25 $; hm.com. Tibi sijonas, 275 $; tibi.com. “Matt & Nat” krepšys, 150 USD; nordstrom.com. Stuarto Weitzmano sandalai, 218 USD; stuartweitzman.com.

Redaktoriaus pastaba: praeitą vasarą dėviau drąsiai atspausdintą, su oką supjaustytą vienetinę dalį su juodos spalvos akies pieštuku sijonu. Draugai manęs klausė kairę ir dešinę “Palauk, ką tu dėvi?” ir “Kur tai gavai?” Kai kurie netgi manė, kad mano išvaizda buvo (pažodžiui) vientisa! Tai buvo vienas iš mano mėgstamiausių vasaros atrodo.

FOTO: 13 Retro maudymosi kostiumėlių gabalai, įkvėpti Vintage nuotraukos