Gaukite savo ketvirtą liepos maudymosi kostiumėlį Inspo iš žvaigždžių

Įžymybės nėra svetimi, kad praleidžia savo prastovas, pamerkiančius kai kuriuos spindulius bikiniose (žiūrėkite geriausius jų dviejų dalių momentus įrodymams), o ką geresnis laikas iškelti bylą nei švęsti Amerikos gimtadienį? 2015 m. Nepriklausomybės dienai visi, nuo Dianės Krugerio iki Gigi Hadido, visi mėgindavo šventes. “Kruger” dalijasi garbingą nuotrauką su maudymosi kostiumeliu, pasižyminčiu raudoną, baltą ir mėlyną vėlyvą pyragą (aukščiau), o Hadidas atrodė Baywatch-paruošta raudoname vienete Taylor Swift epoche liepos 4 d. Tačiau jie buvo ne vieninteliai, kurie, savo ruožtu,toliau skaityti, kad pamatytumėte geriausius “Celebrity Bikini Instagrams” iš praėjusių metų atostogų savaitgalio:

Gigi Hadid:

rasta lil rožinis tinklinis ����

Gigi Hadid (@gigihadid) paskelbta nuotrauka

Gina Rodriguezas:

Sundaze. #NOLA

Gina Rodriguezo (@hereisgina) paskelbta nuotrauka

Diane Kruger:

Dėkojame, kad atvykote visiems … šiek tiek truputi šį rytą, bet turėjau sprogimo ❤️ @ jasonwu @ gustavorangel33 @jaqvmo @gogowemo @jinadjones @jocrantelle @thriftthrill @talulahmuses

Diane Kruger (@dianekrugerperso) paskelbta nuotrauka

Alessandra Ambrosio:

Laimingas liepos 4 d. #Independenceday #fourthofjuly #forevernvacation

Nuotrauka, paskelbta “@alessandraambrosio”

Laverne Cox:

Man labiau patinka šis filtras. Happy # july4th #TransIsBeautiful

Nuotrauka, paskelbta “Laverne Cox” (@lavernecox)

Miley Cyrus:

Ketvirtoji Biew-ly!

Miley Cyrus (@mileycyrus) paskelbta nuotrauka

Bella Thorne:

Laimingos Nepriklausomybės dienos! ������❤️

Nuotrauka paskelbta BELLA (@ bellathorne)

Jessica Simpson:

Laimingas 4

Jessica Simpson (@jessicasimpson) paskelbta nuotrauka

Debra Messing:

Šiek tiek raudonos, baltos ir mėlynos spalvos jums # 4thofJuly !! Mano sūnus sakė: “Daryk Marilyną!” Tai geriausia, ką galėčiau sugalvoti. �� Laimės Nepriklausomybės diena! ������ @ PrincessBermuda #HamiltonPrincess #Bermuda #ParadiseAwaits

Debra Messing (@therealdebramessing) paskelbta nuotrauka

Lucy Hale:

Laimingas ketvirtasis kiekvienas! Būti saugiam ! ��������

Nuotrauka, paskelbta Lucy Hale (@ lucyhale)

Cindy Crawford:

#Amerika

Cindy Crawford (@cindycrawford) paskelbta nuotrauka

Vanessa Hudgens:

HAPPY 4-ojo JUVO LOVERS !!!! Atvykstant į Cha nuo paminklo slėnio. Amerika yra tokia graži. Turi tiek daug pasiūlyti, ir aš didžiuojuosi, kad pavadinsiu savo namu. ���� Amerika, Amerika, Dievas išlaisvino savo malonę ant tavęs

Vanessa Hudgens (@vanessahudgens) paskelbta nuotrauka

Candice Swanepoel:

����merica���� laimingas liepos 4 d

Paskelbta Candice Swanepoel (@angelcandices) nuotrauka

Kaia Gerber:

Labai pavargau po ketvirtosios looooong. Ir taip, aš dėvavau du maudymosi kostiumus, norėdamas būti šventu.

Nuotrauka, kurią paskelbė Kaia Gerber (@kaiagerber)

Sausis Jonesas:

Laimingas #Merica diena mañana

Nuotrauka paskelbta January Jones (@januaryjones)

Rihanna:

liemenėlė nuo @Hermes �� #pooltime

Nuotrauka paskelbta badgalriri (@badgalriri)

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 + 4 =