Gaukite Janelle Monae parašo “Red Lip” už mažiau nei 15 USD

Jei kas nors žino, ar kažkas ar kažkokio dalyko verčia drąsią lūpą, tai Janelle Monae. Dainininkė pasiliko tikra savo parašo raudoną atspalvį už savo atlikimą Essence muzikos festivalyje per atostogų savaitgalį – ir geriausia dalis yra ta, kad jums nereikės pliušėti dėvėti tą patį.

“” Janelle parašo raudona lūpa yra tobulas akcentas į šį klasikinį išvaizdą “, – sako mečetė ir” CoverGirl “ambasadorius Sam Fine. “Fine” remiasi dviem grožio sandoriais iš paties prekės ženklo: “LipPerfection Lipcolor” “Hot” (7 dol., Ulta.com) dėka jis pridėjo “Colorlicious Lipgloss” “Sweet Strawberry” (6 USD; target.com) dydį ir šviesti.

Išbandydami išvaizdą, paimkite iš Mona citatą ir leiskite, kad jūsų lūpos atitiktų minimalią (bet ne taip pat plikas) akių makiažas. “Naudojant” Bombshell Intensity Liner “($ 9; drugstore.com) juodoje spalvoje aš nupiešiau storą liniją, kad sparnuota, kad ištemptų akį, tada ją papildydama pridedant klaidingas blakstienas ir kelis” Clamp Crusher “sluoksnius” LashBlast “tušas ($ 8; ulta .com) tiek viršutinės, tiek apatinės blakstienos. “Pavogs dar daugiau makiažo atspalvių iš žvaigždžių mūsų galerijoje!