Gaten Matarazzo atskleidžia, ko tikėtis iš svetimų daiktų 2 sezonas

Nuo praėjus daugiau nei vieneriems metams Svetimas dalykas pirmasis prisitaikė prie mūsų ekranų, tačiau jaučiamas beveik neįmanoma prisiminti laiką, kai mes nežinojome Demogorgonų, antgamtinių Kalėdų žiburių ir, žinoma, Upside Down. Taip pat atrodo, kad mes žinojome šou žvaigždes amžinai, ir tai tikriausiai turi kažką daryti su tuo, kad jie pasirodė ant vieno raudonojo kilimo, po to, kai serija pirmą kartą pasiekė “Netflix”. Mes greitai pagimdėme mylėti vaikus šou, iš Millie Bobby Brown’o, kuris ištisus metus išmėgino Holivudo mados žaidimą išmėgindamas psichokinetines vienuolikas, – prieš preteen berniukų grupę (grojo Gaten Matarazzo, Finn Wolfhard, Caleb McLaughlin ir Noah Schnapp), kurie ir toliau pramogauja mus su savo žavinga bromans “Instagram”.

Spalio 27 d. Pasibaigus sezonui, mes negalime laukti, kol grįšime į grupę. Ir pagal 15 metų Matarazzo, kuris vaidina Dustiną Hendersoną, maždaug bus mažai, įskaitant laiko šuolį. “Antrasis sezonas vyksta praėjus metams po sezono renginių, taigi tai yra 1984 m. Ruduo”, – sakė Matarazzo, kai jis sustojo StiliujeNYC būstinė praėjusią savaitę. “Tai iš tikrųjų sutelkia dėmesį į tai, kaip veikia Nojaus personažas” Will “. Nes tikrai, istorija apie Svetimas dalykas yra apie Will. Žinoma, tai kietas, kad juokingas vaikinas su skrybėlę ir vienas su valdžia ir viskas, bet šou yra apie Will. Šį sezoną tai užfiksuos, o jūs jį matysite daugiau – ne tik “flashbacks” ar “Upside Down”, bet jis ir su mumis. Jis dabar vienas iš berniukų, ir jis visada buvo, bet niekas nematė šios santykių pusės “.

Svetimas Things - Embed
Netflix

SUSIJĘS: Millie Bobbie Brown iš šlovės, mados ir Upside Down

Paskutinis mūsų paskutiniojo žvilgsnio “Will” žvilgsnis buvo labai nerimą keliantis. Praėjus mėnesiui po to, kai jis grįžo iš “Upside Down”, jis pakėlė slėgio formos tvarinį iš pakaitinio aspekto. Dabar mes sužinokime, kaip jis praeina metus. “Jūs pamatysite, kaip Will bus susidoroti su viskuo, kas vyksta su juo, ir jis nėra gerai”, – sakė Matarazzo. “Jis gana serga, ir mes visi bandome padėti, bet mes tiesiog nesuprantame”. Nors mes pasimokysime gerbėjų mėgstamų personažų, Svetimas dalykas taip pat atliks keletą naujų žinių. “Yra keletas naujų simbolių,” – sakė Matarazzo. “Aš turiu dirbti su Sadie [Sink], kuris groja Max, labiausiai. Ji yra “nauja mergaitė”, arba bent jau tai, ką visi ją pašaukia. Tačiau “Max” yra puikus personažas ir prideda naują naują dinamišką pasirodymą. Ji tikrai daro įtaką kai kuriems specifiniams veikėjams, bet aš neketinu pasakyti, kurie iš jų. “Slinkite žemyn, kad galėtume visą pokalbį su Matarazzo.

VIDEO: 11 klausimų su vienuolika: Millie Bobby Brown

Kai gerbėjai Svetimas dalykas atrodo viešai, kas yra pirmas dalykas, kurį jie sako?

Paprastai tai, kad jiems patinka šou, ir aš labai vertinu visus, kurie žiūri šou. Manau, kad visi dirba gana sunkiai, todėl labai malonu, kad tai pripažinimas, manau, tai nusipelno. Tačiau per praeitą savaitę man pasakė, kad jie žino mane iš “Verizon” komercijos, kuri yra tikrai juokinga. Tai atsitiko keletą kartų. Jie panašūs, “p. Petersonas! “Tai smagu.

Jei galėtumėte pasirodyti vienoje svajonėje esančioje žvaigždutėje Svetimas dalykas, kas tai būtų?

Norėčiau, kad Stephenas King pasirodytų. Tiesiog net greitas kamejas. Aš esu didelis jo darbo gerbėjas – aš visada buvo.

Svetimas dalykas turi daugybę žinomų gerbėjų. Kuris garsenybių labiausiai malonu mokytis žiūri šou?

Žinau, kad “The Rock” mėgsta pasirodymą ir Zacą Efroną. Aš nesutiko nė vieno iš jų dar. Taip pat Sterlingas K. Brownas ir Donaldas Gloveris. Aš myliu juos abu – jie nuostabūs. Puiku, kad daugybę įžymybių žiūrėjo šou, bet jie iš tiesų yra tik žmonės. Jie žiūri, kaip veikia visi kiti. Jūs tikrai vertinate tai, kai žmonės, kurių ieškote, taip pat dėkingi už jūsų darbą, bet iš tikrųjų visi esame tik žmonės. Taigi aš tiesiog galvoju apie tai panašiai.

Gauti Matarazzo - Embed
Lauren Spinelli

SUSIJĘS: Svetimas dalykas Žvaigždės ant raudono kilimo

Ką jūs paskutinį kartą stebėjote, kad jums tikrai patiko?

Aš ką tik pradėjau žiūrėti Ozark, kuri yra tikrai gera. Daugelis dalykų, kuriuos galiu žiūrėti, yra “Netflix”, nes neturiu laiko palaukti, kol pasirodys premjeros. Aš visada užsiėmęs ir negaliu prisiimti įsipareigojimų šou, nes žinau, kad aš einu praleisti toną epizodų ir pamiršti juos DVR. Bet aš noriu pradėti žiūrėti Blyksnis. Ir aš visi sugauti “Walking Dead”, žinoma.

Ką norėjo grįžti į dvi rungtynes??

Tai buvo nuostabus, panašus į didžiulį šeimos susibūrimą. Tačiau tai užtruko daug ilgiau, o filmas buvo labiau įtemptas sezonas. Praėjusį sezoną buvo daug grįžta, ir niekas nebuvo pabrėžtas, kad gyventi iki nieko, nes jie neturėjo nieko gyventi. Niekas nežinojo, kad tai bus gera, originali, linksma šou. Dabar, kai žmonės tikrai mėgaujasi ja nori pamatyti daugiau, jūs turite įsitikinti, kad jie patenkinti, ir tai yra įtampa. Bet aš manau, kad priežastis, kad pirmasis sezonas buvo toks sėkmingas, buvo tas, kad dauguma linksmino kartu, ir aš tikrai tikiuosi, kad tai neišnyks, kol mes tęsis. Aš nenoriu, kad būtų įdomu ir džiaugsmingai įsijungtų į darbą, nors tai yra darbas ir mes labai sunkiai dirbame. Tai neabejotinai rodo kameroje, kai jus linksminau, o kai nesate.

brolis @therealcalebmclaughlin

Paskelbta Gateno Matarazzo (@ gatenm123) žinia

Visais šiais stresais vis dar rasite laiko vaikui?

Aš bandau. Aš einu į mokyklą, kuri yra labiausiai “vaikas”, ką tikriausiai galite padaryti. Aš jau antrosios pakopos vidurinėje mokykloje dabar, ir aš bandau kuo daugiau sutelkti dėmesį į tai. Aš nenoriu augti per greitai. Daugelis žmonių sako, kad pagal tai, kaip kalbu, aš jau išaugau. Bet tai tikrai netiesa. Aš vis dar turi daug ką sužinoti apie pasaulį ir kur gyvenu, ką noriu daryti, kur noriu eiti. Aš vis dar esu labai jaunas, ir man vis dar daug laiko mokytis. Aš tikrai tikiuosi, kad vis dar galiu būti vaiku, bet viskas, kas vyksta dabar, yra sunku. Dabar turiu veikti kaip suaugęs žmogus.

Kas vyksta už scenų, kai jūs vaikinai filmuojate?

Visada yra juokingų akimirkų, tačiau daugiausia laiko praleidžiame vieni su kitais mokykloje. Daugelis žmonių mano, kad tai būtų filmas, bet dauguma laiko mes įsikūrę, tai mokykloje. Aš tikrai myliu aplinką, ir aš myliu kalbėtis su vaikais, nes aš galiu pasikalbėti su jais apie viską. Šis mokyklos kambarys yra kur aš dauguma mano vidurinės mokyklos prisiminimus.

Tai kaip Svetimas dalykas Vidurinė mokykla.

Svetimas dalykas Vidurinė mokykla. Tai tiksliai.

Laukiama, kol pasirodys šou.

Paskelbta Gateno Matarazzo (@ gatenm123) žinia

Kas yra didžiausias jokesteris iš jūsų vaikinų?

Mes daug juokaujame, ir mes visi turime labai skirtingus humoro jausmus. Bet mes visi, aš manau, juokinga. Mes juokiasi tarpusavyje ir niekada nesulaukia. Kalebas yra labai fiziškai su savo humoro, ir jis priverčia mus juoktis su jo skirtingais akcentais. Noas yra tas pats būdas, bet jam jam nekaltas – jis yra kaip mano mažasis brolis, aš labai myliu tą vaikiną. Bet už didžiausią jokesterį aš turiu eiti su Finn ant to. Jis visada verčia žmones juoktis tik juokdamasis. Jis visada atrodo, kad turi savo gyvenimo laiką.

Iš jūsų žvaigždžių, kurie, jūsų nuomone, būtų mažiausiai panašūs į jų charakterį?

Tikriausiai Millie, nes ji tikrai nėra psichopatė. Ji neturi vienuolikos. Tiesą sakant, aš turiu pasakyti, kad Kalebas yra mažiausiai panašus į jo personažą. Daugelis žmonių mano, kad Kalebo charakteris, Lucas, yra piktas, bet jis ne. Jis yra tas, kuris žiūri į kuo daugiau žmonių. Aš tikrai manau, kad jis neteisingai suprato. Realiame gyvenime Kalebas yra daug energingesnis, atviresnis ir labiau priimtinas nei Lucas. Kalebas leidžia jums pajusti, kad esate jo geriausias draugas per pirmas penkias minutes žinant jį, o Lucas yra gana užsispyręs ir rimtas. Jis labiau įgytas skonis.

svetimas things
Mandagumas

Koks yra didžiausias dalykas, kurį nustato Upside Down?

Aš turiu galvoje, tai kietas, bet jis praranda savo žavesį, kai tai tik plastikiniai dalykai. Visa tai susiję su apšvietimu. Kai jie prideda, kad žalsvai švyti, tai yra, kai jis tikrai pradeda. Bet dabar jis tik atrodo kaip netikras mažas plastikinis dalykas, kurį galite pasiimti ir išmesti į šoną. Viena scena buvo labai kieta, kai Barbas buvo įstrigęs “Upside Down”, o ji buvo baseine, kur miršta. Tai buvo tikrai gerai padaryta ir atrodė baisi – ji buvo padengta goop ir viskuo. Tai buvo vienas iš šauniausių scenų, kurį turiu pamatyti žaisti.

Tarp dvejų sezono premjeros ir Helovino yra kelias dienas. Praėjusiais metais vienuolika buvo vienas populiariausių kostiumų. Ką manote bus galutinis Svetimas dalykas kostiumas šiais metais?

Aš manau, kad žmonės ketina apsirengti kaip “Ghostbusters” nuo sezono dviejų priekabų, bet kai jie vaikšto, visi tik gonna manys, kad jie yra reguliariai Ghostbusters. Nes tai tikrai visi jie yra. Aš negaliu pasakyti didžiausio Svetimas dalykas kostiumas dar. Jūs turite palaukti. Aš tiksliai žinau, kas tai būtų, aš tiesiog negaliu apie tai kalbėti. Ji pasirodo spalio 27 d., Taigi, jei jūs visą ją žiūrite prieš Halloween, tuomet tu gali padaryti savo kostiumą. Aš duosiu jums šiek tiek žetonų: tai nebūtinai bus sunku padaryti.