Gana mažai melagių aktoriai atskleidžia, kas buvo užsikabinęs

Gana mažai melagiai gali būti ne oro, bet mūsų A-apsėstas širdys vis dar trokšta daugiau.

Įeikite Ellen DeGeneres. Pokalbių šou šeimininkas sukūrė naują skaitmeninių vaizdo įrašų seriją Ellen’s Show Me More Show, kur nesąžiningai rodyti segmentai pagaliau mato dienos šviesą. Ketvirtadienį ji išleido vaizdo įrašą, kada Gana mažai melagiai balandį vėl sustojo, kad kalbėtume apie pasirodymą, o mes išmokome keletą sultingų naujų detalių.

graži Little Liars cast
Laisva forma

Į klipą melagiai grojo “Never Have I Ever” žaidimą, o gana greitas dalykas pasisekė. Kai Lucy Hale, Ashley Benson, Shay Mitchell, Sasha Pieterse ir Troian Bellisario gavo greitą atsakymą: “Niekada aš niekada neprikabinčiau”, jie nematė jokios priežasties meluoti. Nors visi penki iš jų teigė, kad jie sujungė savo kameroje esančius simbolius, kai kurie iš jų turėjo tam tikrą papildomą pamoką, kai fotoaparatai nebuvo valcavimo.

Ir kai kurie iš jų, mes turime tiesioginę reikšmę visiems. Visi penki liudytojai susitvarkė su tuo, kad turėjo daugybę asmeninių, nei profesionalių žmonių.

SUSIJUSIOS: tai sukelia sveikatos būklę PLL Star Sasha Pieterse 70 svarų svorio

Be to, mes sužinojome, kad vieną kartą Shay padarė asistento verkimą – o ne geru būdu.

“Geru būdu, geru būdu”, pirmiausia pasakė Mitchellas: “Gera šauksmas, visiems reikia gero verksmo”. Deja, jai šis asistentas buvo per ausinės ir greitai patvirtino, kad tai buvo ne geras verksmas.

“Ar norite, kad dar būtų darbas?” Mitchell juokavo jai.

Per septynias sezono sezonas atrodo, kad daugėja nusileidimų už scenos. Jei kalbėtum tik tuos nustatytos sienos.