Gal Gadot ir Revlon nori, kad jūs gyvenate gyvybiškai

Tai puiki diena, kai jūs suprantate, kad būsite matę daug Gal Gadot. The Stebuklinga moteris žvaigždė, kas kasdien mus įkvepia savo aktyvumu, teigiamumu ir talentu, ką tik paskelbė, kad ji yra naujausias Revlono veidas.

Jos nauja partnerystė prasideda visiškai nauja “Live Boldly” kampanija, skirta priminti ir įkvėpti moteris unapologetiškai ir aistringai išreikšti save, suvienyti ir švęsti grožio įvairovę.

Taigi malonu pranešti, kad prisijungiau prie “@Revlon” šeimos ir padeda paleisti #LiveBoldly kampaniją. Stay tuned … tai bus gražu!

Gal Gadot (@gal_gadot) bendrai naudojama žinia

SUSIJĘS: Šie lūpų dažai yra kiekvieno minimalisto sapnas

“Man kreipėsi įvairias kosmetikos prekinius ženklus ir Revlon tikrai atrodė kaip puikiai tinka”, – sakė Gadot Stiliuje išskirtinai. “Jie tokie įspūdingi ir įspūdingi, manau, kad jie buvo pirmieji kosmetikos prekės ženklai, kuriuos pirmą kartą buvau paveikę. Mano mama naudojosi savo” Revlon “gaminiais, mano močiutė! Ji yra visur, ir kiekvienas gali ją turėti – tai taip prieinama. “Labai labai džiaugiuosi bendradarbiauti ir tapti šeimos dalimi”.

VIDEO: 5 daiktai, kuriuos turi kiekvienas galas ant kelio

Tai reiškia, kad ji tikrai jau turi savo mėgstamiausius, įskaitant satino raudoną raudoną lūpų dažą, kuris skamba ne daugiau kaip 10 USD.

“Man patinka Super blizgus lūpdažis”, – sakė Gadot. “Tai yra tas, kurį dėviu, žinoma, raudonai”. Dėl pagreitintų blakstienų, ji prisiekia “Revlon Mega Multiplier” ($ 6; target.com) ir prekės ženklo akių kontūrus, tačiau, kai kalbama apie makiažo atlikimą, ji mėgsta išlaikyti ją paprasta.

“Man, mažiau yra daugiau”, – sako ji. “Man nepatinka, kai žmonės atlieka stiprias akis, stiprias lūpas ir daugybę skruostų. Tai per daug. Pagerinkite vieną dalyką ir leiskite kitiems dalykams žaisti. Tačiau didžiausias dalykas apie Revloną yra tas, kad jie turi tiek daug skirtingų kuriuos galite žaisti, ir jie nėra per daug brangūs ir labai lengva pritaikyti. “