“Gabrielle” sąjunga kalba apie laiką ir atsako nekenčiantiems, kurie sako, kad ji yra “ne reali mama”, kaip Stepmom

Laikas's Up

Kai Gabrielle sąjunga nėra užsiėmusi penning geriausiai parduodamų atsiminimų ar vaidina BET’s Būdama Mary Jane, ji yra advokatas ir žinių skleidimas, ar tai yra akis į akį, ar vienas iš savo žaidimų keičiančių tweets.

Su talentingomis daugybinėmis grėsmėmis susirinko Stiliuje neseniai pasidalinti įžvalgomis apie “#MeToo” ir “Time Up Up” judesius, taip pat aptarti, kaip politinis klimatas paveikė jos tėvystės stilius.

“Tai nėra Holivudo problema, – sakė Sąjunga apie neseniai buvusį moterų lygybės judėjimų bangą. “Tai vyksta kiekviename pasaulio kampe. Ir tikrai Amerikoje yra tiek daug moterų, kurios ilgą laiką ilgą laiką skaudėjo ir jautėsi ignoruojamos. Jie jautė, kaip jų istorijos nesvarbios, jie jautė, kaip jie rėkia į uraganą, ir niekas rūpinasi. “

Gabriellei, viešai aptarinėjusiam ir parašytą apie savo piktžolių išžaginimą ginkluote, kiekvienai moteriai suteikiamas balsas yra svarbiausias veiksnys..

“Šiame pasaulyje yra milijardai moterų, ir kiekviena iš tų moterų turi istoriją, kuriai verta pasakyti, ir kiekviena iš tų moterų nusipelno taikos”, – sakė ji. “Jei negalite turėti ramybės ir jaustis saugūs darbe ar jūsų namuose, keliaujant, niekam iš mūsų nėra ramybės, ir mes negalėsime ramiai, kol mes visi negalėsime turėti ramybės mūsų gyvenime ir mūsų darbą ir mūsų šeimose “.

Gabrielė Union Lead
Robin Marchant / “Getty Images” “Waldorf Astoria”

Paprašius pakomentuoti kitus “Time’s Up” žingsnius, Gabrielle mus patikino, kad judėjimas vyksta tik ankstyvoje stadijoje.

“Tai nuolat besikeičiantis momentas”, – paaiškino ji. “Jūs pamatysite judesio formos poslinkį ir išsiplės, įtraukiate daugiau ir iš tiesų centruosite švilpukų balsus, centruosite labiausiai atskirtųjų balsus tarp mūsų. Manau, tai tik pradžia, tik kaušo lašas. Žodžiu, laikykitės savo skrybėlių, nes tai yra toli už Holivudo ribų. Žmonės atsibodo “.

Kaip Gabrielle keturių sezonų tęsiasi Būdama Mary Jane Vėliau šiais metais pasibaigs, aktorė nukreipia savo dėmesį į filmą. Ji bus žvaigždė į buzzy trileris Įsilaužimas, gegužės mėnesį, kuriame atsispindi motinos kova gelbėti savo vaikus, kai jie laikomi įkaitais savo namuose. “[Tai yra] beveik kaip atvirkštinė Panikos kambarys,”Sakė Sąjunga.

Atsižvelgdama į filmo pobūdį, Sąjunga teigė, kad ji leido jos artimiems santykiams su savo palikuonimis pranešti apie savo atlikimą.

“Aš norėčiau jiems ką nors padaryti”, – sakė ji. Vadinasi, Sąjunga žino, kad pamotės vaidmuo nėra vertinamas tokio paties sunkumo požiūriu, kokią ji jaučia kasdieniame gyvenime.

“[Pradėjus priekabą], perskaičiau vieną komentarą, vienintelį neigiamą komentarą, kuris buvo toks:” Kodėl jie ją pasiėmė? Ji nėra tikra mama. “Gabrielė pasidalijo.” Mes visi turime netradicines šeimas; visiems mums, kurie rūpinasi vaikais, kurių mes negimdome, ugdymas, rūpinimasis ir meilė paskatins jus į aukštis, kurių nemanote “.

Tai ne tik jos vyro vaikai, kad jai tenka atsakomybė. “Aš norėčiau pakelti kalnus vaikams, kurių niekada nesutikdavau, – tai tik tas žmogus, kuriam aš esu. Todėl manau, kad kalbu apie žmones, kurie gimė savo vaikus, priėmė vaikus, turėjo vaikų kiekvieną skirtingą būdą turėti vaikų, šeimos narius, kurie rūpinasi kitais šeimos nariais, vyresnėmis mamomis, jaunesnėmis mamomis … Šis filmas yra apie globėjų meilę – meilė kieno nors asmeniui, kuris suteikia vaiko saugumą ir šventumą “.

SUSIJĘS: Gabrielės sąjunga sako, kad ji pavogė daugiau nei keletą daiktų iš Būdama Mary Jane‘s drabužių spinta

Kai kalbama apie tėvų užsiėmimą Trump epochoje (ir ypač juodi berniukai), Sąjunga ir jos NBA žaidėjo vyras Dwayne Wade yra greitos teisingos klaidos. 

“Kas vyksta Baltarusijoje, tai Amerikos vertybių priešezija”, – sakė aktorė. “Turite nuolat stiprinti gailestingumą ir įtraukimą, įvairovės grožį ir grožį mūsų skirtumų metu, tuo pat metu švenčiant mūsų unikalumą”.

“Tai, kas jus daro, yra tai, kad esate nuostabus juodas žmogus”, – sako ji savo palikuonims. “Nepaisant tavo juodumo, tu nenuostabu, tu nuostabi dėl savo juodumo. Net jei Baltųjų rūmuose vaikinas sako kitaip, mes žinome, kad jis beprotiškas, todėl turime nuolat stiprinti gerą, nes tai nėra iš administracijos. “