FYI: “New Han Solo” yra toks pat kietas, kaip Harrisonas Fordas

Jei neturėtumėte mažesnio dėmesio dėl Luko Skywalkerio, Princesės Lėjos, ir visko, kas susiję su “The Force”, čia yra priežastis pasivyti naujausią ” Žvaigždžių karai franšizė: hotties.

Tiesa, jūs negalite susidurti su sekso bomba, kaip serijos “Jake Gyllenhaal” ar “Bradley Cooper”, tačiau frančizėje taip pat įtraukta jo sąžininga akivaizdžiai bjauriai gražaus vyriškumo dalis. Mes kalbame apie Harisoną Fordą. 

Aktorius iš pradžių vaizdavo “Han Solo” režisieriaus George’o Lucas pirmąjį 1977 m, Žvaigždžių karai: epizodas IV-Naujoji viltis. Tuo metu 35 metų žvaigždė įsivaizdavo heroją, savo veido purvinančias spynos masiodavo ir atsikėlė, kad išsaugotų dieną. Tuo metu “Ford” vis dar gavo.

Kuris atneša mus į naują Han Solo, Alden Ehrenreich. Režisierius Ronas Howardas pristatė savo “Spinoff” filmą, Solo: “Star Wars” istorija, penktadienį į pasaulį, o Ehrenreich, 28 metų, susitvarko ten, kur “Ford” pasitraukė. Pasak “IMDB”, “Han Solo susitinka su savo ateities kopliatu” Chewbacca “ir susiduria su” Lando Calrissian “[grojo Donaldas Gloveris naujame fiksavimo] metais prieš įstojimą į sukilimą” filme.

Nepaisant “Chewbacca”, mes negalėjome nepastebėti, kaip mielas Ehrenreich, kaip ir “Ford”, tikrai yra.

Gimęs L.A., visos Amerikos širdies susitraukimas dar negali būti laikomas namų ūkio pavadinimu, bet tik palauk. Ventiliatoriai gali jį atpažinti iš vaidmenų Sveikas, Cezaris!, Gražūs padarai, Tetro, ir labiau žinomi pavadinimai kaip “Blue Jasmine”, tačiau mes nusprendėme atiduoti savo talentą akivaizdžiai, o dėmesys jo neabejotinai geram išvaizdžiui.

Hanas Solo Star Wars - Embed - 1
“Getty Images”, “Lucasfilm”

Kaip jis gyvena “Ford” pono Solo įvaizdyje? Estetiškai jis suteikia mums tai, ko mes norime. Kaip ir “Ford”, “Ehrenreich” perduoda šį pernelyg lengvą prieglobstį ir, bent jau nuotraukas, kurias matėme, – tai įsitikinęs pasivaikščiojimas, kuris staiga pastebi, kad norėtumėte susipažinti su vyrais, kurie naudoja tarpgalaktinius ginklus.

SUSIJĘS: Solo Bromance Totally Eclipses – faktinė meilės istorija

Jis turi tokį profilį, nes jis neatspindi, neatsižvelgiant į plaukus, kurie yra išsiskyrę viduryje lygiai taip pat kaip “Ford”.

Hanas Solo Star Wars - Embed - 2
“Getty Images”, “Lucasfilm”

Mesti savo atsegusius marškinius, savo nešvarią odą (jos abu atrodo labai prakaito), taip pat ryškus Adomo obuolys, ir mes turime save kaip aukso ekrano nugalėtoją.

Hanas Solo Star Wars - Embed - 3
“Getty Images”, “Lucasfilm”

Staiga mes giliai investuojame į tai, kas seniai įvyko tolimoje galaktikoje toli.