Francesca Tolot, makiažo menininkė legendinėms žvaigždutėms, pasakoja apie savo įspūdingą fotografijos knygą

Jei buvote entanciuojami “Beyoncé” išskirtiniu vaizdu į sceną ar žurnalų viršelius, tikėtina, kad jūs žavėjote makiažo menininko Francesca Tolot meistriškumu. Tolot rankdarbiai puošia ne tik muzikos megastarą ir supermodelius, pavyzdžiui, Cindy Crawford veidus, bet ir labiausiai ištikimų klientų sąraše taip pat yra vienas didžiausių Holivudo legendų: Elizabeth Taylor. Savo naujojoje knygoje Viena moteris, 100 veidų (rytoj, rugsėjo 11 d.), skaitytojai turi išskirtinę vizualinę patirtį, simbolizuojančią Toloto kūrybišką išraišką: kolekcijoje atsispindi dviejų dešimtmečių fotografavimo kelionė su modeliu Mitzi Martin, kurią Tolot pasakoja “InStyle.com”, buvo laisva nuo bet kokio lauko spaudimas pasiekti tam tikrą išvaizdą, bet vietoj to buvo grynai “kūrybingas ir įdomus”.

“Kai jūs dirbate su garsenybe, tai yra labai įdomu. Visų pirma, garsenybė – jie turi savo veidą, todėl jie turi būti laimingi. Taip pat yra ir fotografas, meno vadovas, kūrybos direktorius, agentūra – tiek daug žmonių, kurie dalyvauja, ir kiekvienas turi nuomonę, taigi, kai aš atlieku savo darbą tokiose situacijose, jūs turite palinkėti visiems “, – sako Tolot. “Ši knyga yra apie kūrybiškumo laisvę”.

Skaitytojai gali sužinoti apie itališkai gimtą menininko išradingumą vaizduose, ypač fotografijoje, kurią Tolot paskelbia savo mėgstamiausiu ir “labiausiai žinomu” knygoje (žemiau) Martino dėvėti prailginti blakstienai, pagaminti iš, tikėti ar ne, gana kasdienis produktas.

090814-100-veidai-book1-480.jpg
Mandagumas

“Tie buvo tik popieriaus”, – sako Tolot. “Aš tyliai ir meditacinėje būsenoje, tiesiog juokau!” – nuleiskite ir iškirskite šias mažas popieriaus strypus ir sukūrę gabalėlį “.

Ką dar galėtume pasimokyti iš moters, kuri dirbo su Elizabetu Tayloru, Helmutu Newtonu, ir Queen Bey? Daug, be kita ko, yra, kaip organizuoti mūsų produktus. Ji sako, kad Tolot nešioja makiažo maišelį, kuris sveria daugiau nei 50 svarų labai kompaktiškas. Jos dėka kiekvienos rūšies prekės iš kelių prekių ženklų yra darbo vietoje būtinybė, todėl ji gali būti pasirengusi bet kokiai kūrybinio įkvėpimo idėjai arba net, tarkim, žinomumo alergijai konkrečiam prekės ženklui.

Taigi, kaip ji tai daro? “Aš imtu viską iš originalių talpyklų, taigi vietoj to, kad turiu vietos 20 lūpų dažų, aš galiu turėti šimtą lūpų dažų toje pačioje vietoje”. Tas pat būna akių šešėliais, “- sako Tolot. (Klausai, ponios?)

090814-100-veidai-book3-480.jpg
Mandagumas

Kalbant apie pakilimo takus, Tolot puikiai atsako į tai, kad jis yra elgiamasi, tuo pačiu išlaikant savo kūrybinius instinktus. “Jei raudona lūpdažis yra madingas, tada taip, jei padėtis yra teisinga, aš naudosiu raudoną lūpų daželį. Galbūt pabandysiu maišyti skirtingas spalvas ir sugalvoti savo atspalvį”, – sako Tolot. “Tačiau aš neleidžiu tendencijomis diktuoti, kas man daro kiekvieną dieną”.

“Klaidų nėra”, – sako ji “InStyle.com”. “Vis dėlto tai yra nuomonė, bet norėčiau pasakyti apie įprastas moteris, kuo mažiau makiažo, tikriausiai geriausia. Tačiau net ir vis dar esant nedidelėms sumoms galite eksperimentuoti! Jei visada tai darote vienaip ar kitaip, pabandykite tai kitaip Galų gale, viskas išplauna. Jums nereikia eiti į kraštutinumą ar padaryti mano knygos išvaizdą “. Vis dėlto, Tolot tikisi, kad jos knyga įkvėps moterys linksminti savo makiažą ir jaustis laisviau eksperimentuoti, kad išbandytų kuo daugiau skirtingų išvaizdų, nes jie pasirenka popieriaus blakstienas pasirinktinai.

Žiūrėkite daugiau išskirtinių nuotraukų iš Tolot naujos knygos:

090814-100-veidai-book4-480.jpg
Mandagumas

 

090814-100-veidai-book6-480.jpg
Mandagumas

 

090814-100-faces-book5-480.jpg
Mandagumas

 

090814-100-veidai-book2-480.jpg
Mandagumas

 

Pajuskite papildomą drąsą išbandyti kažką naujo? Spustelėkite norėdami pamatyti mūsų “Make-up” vaizdo įrašus!