“Fox News” autorius Tomo Lahreno “Brunch” planai buvo sabotažo

Beveik pusantrų metų prezidentas Donaldas Trumpas nusprendė sutelkti dėmesį į tai, kas svarbu: katės kovoja.

Sekmadienį “Fox News” reguliariai Tomi Lahrenas, geriausiai žinomas dėl savo balinimo blondinės spynų, drąsos, saldus tonas ir konservatyvių požiūrių, tapo auka Nekilnojamojo namų šeimininkės-stiliaus elgesį, kai moteris ją išmesdavo ant stiklo vandens. Lahrenas buvo su tėvais restorane Minneapolyje, kai moteris iš džinsinio užsegimo sijono staiga sukėlė naujienų punditą su šviežiu H2O sluoksniu, drėkindama savo mamą kelyje, nes, pasak Lahreno, minios išprovokavo “nesantaika”.

Tai viskas buvo užfiksuota “Twitter”, o Lahren, pastebimai pissed, matosi, palikdamas vietą su mama, važiuojančia. TMZ praneša, kad Lahrenas nusišypsojo, ir galų gale ją išvijo.

Pasakyk, ką tu norėsi apie savo politiką, tačiau mes turime sutikti, kad suaugusieji paprasčiausiai nesudėtingi veikti kaip vaikai, nes nesutaria dėl ginčytinų temų. Galbūt grupė, susibūrusi prieš ją, turėjo per daug mimosų?

Po incidento atsirado Lahren Fox & Friends reaguoti į vandens dramą ir nustatyti įrašą tiesiai. Ji sakė, kad nors ji yra nesąžiningai elgiamasi su žmonėmis, kurie ją beldžiasi socialinėse žiniasklaidos priemonėse, ji neleis tai nusišalinti, vadindama įvykį “niūriu”.

“Tai buvo kažkas, kas buvo nepatogus man ir nepatogu mano šeimai. Pasibaigus dienai, aš ir žmogus. Ir aš nusileidžiau ir sutrikdžiu, kaip ir bet kas kitas, bet aš esu sunkus, mano šeimos sunku, mes galime su juo elgtis “, – sakė ji. “Manau, kad tie, kurie išmetė vandenį ir apleido ir juokdavosi, norėjo gauti savo 15 min. Šlovės, vaizdo įrašą apie mane … Jums nereikia manęs patinka, jūs neturite sutikti su mano politine nuomone, bet jūs neturite teisės mesti dalykų į mane. “

Nuo tada Lahren gavo “Twitter” palaikymo bangą iš tiek gerbėjų, tiek įžymybių, kurios paprastai rungia prieš ją kaip “Kathy Griffin”, kuri nemano, kad “kieta imtis fizinių veiksmų, kad jūsų taškas”.

SUSIJĘS: Barackas ir Michelle Obama gali tapti JAV ateities žvaigždžių žvaigždes

“Visa tai yra sidabro pamušalas”, – atsakė Lahrenas. “Jei visų žmonių Kathy Griffin taps tau už tave ir ginti jus, tai aš jį paimsiu”.

Kuris atneša mus į Donaldą Trumpą.

Jei Griffino atsakymas buvo Lahrenas, tada mes esame įsitikinę, kad jauna kaip vandens kovos nugalėtoja dėl prezidento “Twitter” kanalo. Jo du centai? “Kiekvienas yra su Tomu Lahrenu, išties išskirtiniu ir gerbiamu jaunavedžiu!” – rašė jis, pažymėdamas Fox & Friends sąskaita.

Trump istoriškai buvo pavėluotas reaguoti į tragedijas, tokias kaip Puerto Riko orkestras Marija, arba apie bet kurį iš toliau augančių mokyklų šaudymų sąrašą, bet kai kalbama apie Lahreną ir Foksą, jis yra ausyse.