Fotografijos įrodymai, kad gimtadienio berniukas Adomas Levinas ir “Behati Prinsloo” yra “The Cutest Couple”

Šiandien yra 39 metų Adomo Levino gimtadienis, o “Maroon 5” atlikėjas tikrai turi būti labai dėkingas už: Jis neseniai pasveikino savo antrą vaiką su žmona Behati Prinsloo, kūdikio mergina pavadinta “Gio Grace”. Pora taip pat dalijasi 1 metų dukra Dusty Rose. 

Tarp kelionės į pasaulio keliones ir pasirodžius teisėjui Balsas, užimta žvaigždė turi kuo geriau išnaudoti kiekvieną akimirką su savo nuostabia žmona ir dukterimis. Ir, žinoma, jis negali sustoti gundyti apie savo naujus priedus. “Ji neįtikėtina, – pasakojo Ellen DeGeneres, pasveikindama dukrą Dusty. “Aš taip įsimylėjau su ja. Tai beprotiška”.

VIDEO: Adomas Levinas yra “The Cutest Dad Ever”

Ir jis yra vienodai pribloškiantis savo supermodelio mamą. Iš raudonojo kilimo PDA ir niūrus vertingų serenada, linksmausi savimonė ir atitikimo dizaineris duds, ši seksuali pora nebijo parodyti savo epinės meilės santykius. Nuo “Oskarų” iki “Instagram” sąskaitų, jų žavinga santykiai yra centre.

Garbę Levino gimtadienį, spustelėkite čia, kad pamatytumėte savo smagiausias akimirkas su nuostabiu Victoria’s Secret Angelu ir nauja mama.