Forever 21 “New Plus” plaukimo kolekcija artėja prie vasaros

Būkime sąžiningi … pataikyti į paplūdimį ar baseiną tiesiog jaučiasi geriau, kai važinėjate maudymosi kostiumėlį, kurį myliu ir jausite pasitikintis.

“Forever 21 Plus” padeda daugiau moterų tai padaryti, kai paleidžiamas jos “2017” plaukimo rinkinys, kuriame yra įvairių maudymosi kostiumėlių ir paslėpimų, kuriuos mes suklydome per tą patį ir maudesnį kūną už mažiau nei 40 dolerių.

Amžinai 21 Plus Swimwear
Mandagumas

Paimkite, pavyzdžiui, kolekcijos grafinį vienkartinį, ištemptą megztinį maudymosi kostiumėlį, kuris yra apipavidalintas “Hello” priekyje ir “Goodbye” gale. Jis yra juodos ir raudonos spalvos, juose yra kaukės kaklelis, kuris atskleidžia tam tikrą skilimą ir taip pat turi nugarą ($ 28; forever21.com).

Amžinai 21 Plus Swimwear
Mandagumas

Jei norėsite šiek tiek švelniai žvelgti į krantą, užpilkite linijos stumdomas, ištemptas viengubo maudymosi kostiumėlį, kuriame yra ištisinės akių plokštės išilgai šurmulio, išpjovų pusių ir išsiskleidžiančios kojos. ($ 30; forever21.com).

Amžinai 21 Plus Swimwear
Mandagumas

Kolekcinės “Plunging” apyrankės vientisos dalys išskiria visas “Coachella” vibes su savo gilia V-kaklo iškirpte su kraštiniu apdaila. Jis yra rūdžių ir alyvuogių atspalvių ($ 28; forever21.com).

Amžinai 21 Plus Swimwear
Mandagumas

Žinoma, mišinyje yra daugiau negu vienkartiniai kostiumai, tokie kaip gėlių žiedlapių skaičius ($ 35; forever21.com). Taip pat yra glostantis bikinis, kurio aukščio liemens dugnas (16 dolerių; forever21.com) su kopėčiomis iškirptėmis pusėmis ir atitikimo viršuje su laiptais iškirpta priekine dalimi (18 dol., Forever21.com).

Kalbant apie slapukus, “Foliage Swim Cover Up” ($ 23; forever21.com), kuris turi atviras pečius, taip pat yra puikus priedas už plaukimo spinta.

ŽAISTI: Ashley Graham savo “Swimsuit” linijoje

 

“Plus Swim” kolekcija dabar prieinama visada21.com ir parduotuvėse.