#Flashback Penktadienis: “Plain White T” atskleidžia realią istoriją už “Hey There Delilah”

“Ei, ten Delila, kas tai Niujorke?”

Tai yra lyrika, kuri, nebent jūs gyvenote po uolos maždaug 2007 m., Iškart įsivaizduoja nostalgijos jausmus. Ir nors “Plain White T” išleido tris albumus nuo jo išleidimo, įskaitant jų ilgai lauktą septintą ir tikrai daugiau indie skambantį visą ilgį Amerikos naktys (išeina dabar), atrodo, kad tas, kuris laikosi, geresni ar blogesni.

“Mes visada rašėme akustines dainas, bet tai, ką tik atsitiko, tikrai pasivijo”, – pasakojo Tomas Higgensonas (trečdalis iš kairės) Stiliuje mūsų N.Y.C. pasibaigus “Gramercy” teatrui išpardavimu. Kaip “April Fool’s Gag” grupė nusprendė atidaryti (priešingai nei uždaryti) šou su savo “Grammy” nominaliu singlu.

SUSIJĘS: Žiūrėkite “Maddie Ziegler” įspūdingą pasirodymą “Sia” naujame “Big Girls Cry” muzikiniame video

Taigi, atsižvelgiant į naujus įrašus ir naujus dvasios atsiradimus, turėjome paklausti: kokia yra sandora su Delilah? “Kai mes pirmą kartą susitiko, ji turėjo vaikiną”, – pasakojo Higgensonas apie dainos temą, kuri tuo metu buvo Kolumbijos universiteto bėgių žvaigždė. “Mes nuolat palaikėme ryšį kaskart, o tada dainos susprogdino. Prieš tai net parašiau, aš juokauju su ja, kad ji bus mano diena” Grammy “, ir kai mes turime nominuotas, aš ką tik sulaužau kartu su savo mergina tuo metu, ir aš buvau toks: “Aš turiu paskambinti delilą ir paprašyti jos, tai yra savaime įvykdanti dainos pranašystė”. Taigi aš ją paskatino, ir ji sutiko atvykti “.

SUSIJĘS: Brandonas Gėlės įstrigęs su Haimu ir kodėl jis nekenčia dėvėtų kostiumų

Tačiau, pasak grupės, tai, kas prasidėjo, buvo neišvengiamai sunkiau nei kameros. “Iki to laiko, kai apdovanojimai iš tikrųjų atėjo, aš grįžau su savo mergina, ir ji grįžo su savo vaikinu, o mes visi visi buvo nepatogiai atvykę į šou”, – pridūrė Higgensonas. “Tai buvo super nepatogus. Kai kas nors paklausė, ką ji norėjo būti ten, ji kalbėjo apie savo vaikiną – ji viską sakė, kad viskas buvo “tvarkinga”. “Jis pristabdo rinkti savo mintis”. Tiesa, pasakyta, tai tikriausiai geras dalykas, jis niekada nedirbo su mumis. Ji gali tęsti darbą, kiek man rūpi. “

Atspėk, kad ji jam to nepadarė.

Žiūrėkite žemiau esančią naujos grupės “Pause” muzikos vaizdo įrašą ir įsigykite Amerikos naktys už 10 dolerių iTunes parduotuvėje.

SUSIJĘS: Lotynų superžvaigždė Thalia Sodi paleidžia Macy’s liniją: pirmiausia pažvelk į Leopardo spausdintą kolekciją