“First Look”: “Dave Franco” ir “Jay Chou” dabar matai mane 2

Keturi raiteliai sugrįžta! Magiškojo trilerio žvaigždės Dabar tu mane matai grįžta į 2-ąjį etapą, tinkamai pavadintas Dabar tu matai mane 2, įskaitant Jesseą Eisenbergą kaip J. Daniel Atlasą, Woody Harrelsoną kaip Merritt McKinney, ir Dave Franco kaip Jacką Wilderį. Dvi pagrindinės pirmojo sugrįžimo kapsulės, taip pat Markas Ruffalo, kaip Dylanas Rodasas ir Morganas Freemanas, kaip magas-medžiotojas Thaddeus Bradley.

Deja, Isla Fisher nėra tęsinys, nes jos charakteris Henlis Reevesas negrįžta – mums įdomu sužinoti, kaip # NYSM2 spręs šį klausimą, tačiau šiuo metu susipažinsime su kai kuriais naujais simboliais. Lizzy Caplan užpildo Fisher’o tašką magijos keturiasdešimtyje, kaip Lula, kuri balandžiai skraido iš savo striukės priekaboje; Jay Chou įžengia į Li, dėl nežinomų priežasčių; ir Danielis Radcliffe ateina kaip Walteris, šešėlinis technologijų magnatas, kuris dalyvauja raitelių gudrybėse.

Dabar You See Me 2, Jay Chou - Embed
Courtesy of Summit Entertainment

SUSIJĘS: Jūs niekada nematėte Danielio Radcliffe, kaip šis anksčiau

Labai tikėtinas tolesnis įvykis – ne dėl to, kad iki pat birželio 10 d. Nukentėjo teatrai. Tačiau “The Summit Entertainment”, už filmo esanti komanda, numetė truputį patarimų, kol ji pasirodė gerai. Pirmasis buvo 60 sekundžių priekaba, kuri pasirodė lapkritį (žiūrėkite žemiau). Ir dabar mes galime išskirtinai atskleisti šiuos du plakatus filme, kuriame vaidina Franco ir Chou aukščiau. Eikite į “ew.com”, kad pamatytumėte “Radcliffe” kaip “tech” mogulą ir apsilankykite “people.com”, kad pamatytumėte “Harrelson” ir “Caplan” plakatus..

Taigi, kokia magija bus raiteliai į šį laiką? Mes negalime laukti, kol išsiaiškinsime.