“Farsáli” “New Jelly” žymeklis yra nieko panašaus, kokio kada nors matėte anksčiau

Kai kurie pageidauja didelio poveikio miltelių žymeklį, o kiti teikia pirmenybę skysčiui arba kreminiam nuoseklumui, kuris patenka į jūsų odą. Bet niekada anksčiau mes neturėjome galimybės gauti mūsų žėrėjimą su želė. Štai ką “Instagram” žinomas grožio prekės ženklas “Farsáli” atneša prie stalo ir, atsižvelgiant į paveikslėlius, kuriuos mes jau matėme socialinėse žiniasklaidos priemonėse, tai vienas iš novatoriškiausių apšvietimo elementų, kuriuos mes jau matėme.

Pakartotas “Jelly Beam” produktas yra supakuotas į kubilą ir yra bouncy, želė konsistencija su chromo, aukso spalvos blizgesiu. Pagal prekės ženklo įrašą, jis skirtas išlaikyti jūsų odą hidratuotu ir apsaugotu, tuo pačiu suteikiant jums daug spinduliavimo.

Sveikiname su mūsų naujausiam nariui: JELLY BEAM �� Kai kurie iš jūsų atspėję teisę .. tai iš tiesų yra apšvietimas! Bet ne tik bet kokia rūšis … tai NE skystis, grietinėlė ar milteliai … tai JELLY! Tai unikalus želatinis konsistencija yra dėl “Farsali” odos priežiūros DNR, kuri išlaikys jūsų odą hidratuotą ir apsaugotą nuo laisvųjų radikalų žalos, tuo pačiu metu plintant! �� Šis vaikas eina kaip želė ir nustato kaip milteliai, suteikiantys jums tą smailą šlapią satino apdailą ✨ Pradėti lapkričio 1 d., Išskirtinai farsali.com ✨ Paimkite skruostus ir saulės akinius pasiruošę ��⚡️ – #introducing #farsali #jellybeam

“FARSALI” – “Grožis su išmokomis” (@farsalicare) paskelbta žinia

SUSIJĘS: 8 pagal akių kontūrus, kurie yra lygūs kiekvienai baudai

Akivaizdu, kad jis yra toks pat, kaip lengvai nuskaityta gelis ant jūsų odos, tačiau jis nustatomas kaip milteliai su blizgančiu satino apdaila. “Swatch” vaizdo įrašas yra įdomus, o produktas puikiai išgauna šviesą – tiesiog įsivaizduokite šį kūdikį ant skruostikų!

VIDEO: 7 “Drugstore” gydomosios procedūros namuose

“” Jelly Beam “pirmajame šešėlio lapelyje bus nuleidžiamas:” Glazūruotas “- be aliejaus, be talko, be žiaurumo, veganams draugiškų ir, žinoma,” BEAMING “,” Instagram “rašė prekės ženklas. Taigi nuo to mes galime manyti, kad dar yra daugiau atspalvių variantų.

“Farsáli” rekomenduoja naudoti produktą, kaip ir bet kurį kitą žymeklį, arba jį galite sumaišyti su “Rose Gold Elixir” prekės ženklu, kuris šiek tiek šviečia ant rankų ir kojų. Tai bus mažmeninė kaina už 40 JAV dolerių už stiklą, tačiau, deja, ji bus prieinama tik ribotą laiką. 

Jums net nereikia pasiteisinti, kad nusipirktumėte šį vieną želė!