Eva Mendes teikia retų atnaujinimų apie jos dviejų dukterų ugdymą

Eva Mendes ir Ryan Gosling garsėja savo šeimos gyvenimu, tačiau šiandien aktorė šiek tiek atskleidė, kaip pora augina savo dvi dukteris: Esmerelda, 3 ir Amada, 1. 

Per renginį, norėdamas reklamuoti savo naują pliuso dydžio liniją su Niujorku ir kompanija prekybos centre Cerritos, CA, Mendes kalbėjo su Žmonės Chica apie tai, kad jos vaikai auga Kubos namų ūkyje. “Kubos buvimas ir augimas labai tipiškoje Kubos namų ūkyje daro įtaką viskam, ką darau”, – sako ji. Tai apima ir jos dukterys, kurias ji atskleidžia mokoma kalbėti tiek angliškai, tiek ispaniškai. 

“Esmeralda dažniausiai kalba Spanglish dabar, tai tikrai miela”, – atskleidžia ji. “Ji tikrai dvikalbiai, ir mums tikrai svarbu įsitikinti, kad ji ne tik gerai susipažįsta su kalba, bet ir su kultūra”. Laimei, Mendeso šeima gyvena netoliese, kad galėtų daryti įtaką Kubos maisto ir muzikos būdais, ir įsitikinti, kad mergaitės nesugeba kalbėti ispaniškai.

Eva Mendes - NY & Co - Lead
Rachel Murray / Getty

“Mano mama, gyvenanti per 15 minučių, leidžia lengvai, nes ji kalba ispanų merginoms ir virdo juos kubiečių maistu. Mes visada klausome kubos muzikos. Tai tikrai didelė mūsų gyvenimo būdo dalis. Aš to neturiu jokiu kitu būdu. ” 

SUSIJĘS: Eva Mendeso retų motinėlių duktė “Photo’ll warm your heart”

SUSIJĘ VIDEO: 10 kartų Ryan Gosling Was Bae

 

“Mano tėtis, kuris čia buvo 45 metus ir vis dar nerekomenduoja anglų kalba, yra tikras turtas”, – tęsia ji. “Tai puiku, nes dabar, kai bandau įsitikinti, kad mano merginos kalba ispaniškai, tai yra” Gerai, tėvelis, paimk juos “, nes aš žinau, kad visi, su kuriais kalbasi, yra ispanai”.