Eva Mendes Smolders, “Head-to-Toe Nuts” savo “New York & Company Runway Show”

Eva Mendes visada buvo išskirtinis grožis, tačiau aktorė tiesiog neužkietė, nes balandžio mėnesį gimė Amada Lee, antroji dukra su Ryan Gosling. O antradienį, kai “New York City” akademijos namuose pasirodė daug talentingų žvaigždžių, pasirodžiusi “New York Fashion Week” pirmojo kilimo tako, tai nebuvo išimtis.

Norėdama pristatyti savo naują rudens kolekciją su Niujorku ir kompanija, 42 metų motina iš dviejų pasuko į nėrinius, kad moteriški galėtų pasiimti vakaro kokteilio padažu. Mendes susideda iš bordo, viengubo skaičiaus su juodu apykakle su raštuotais nėriniais antblauzdeliais, suapvalintų kojų pirštais, auksiniais auskarais ir juodos beretės.

Rugsėjis 6, 2016: Actress and designer Eva Mendes attending the Eva Mendes X New York & Company FW 16 Show at the Academy Mansion in New York City.Mandatory Credit: Nancy Rivera/ACE/INFphoto.com Ref: infusny-220
Nancy Rivera / ACE / INFphoto.com

Ji pasirodė “Instagram”, norėdama išreikšti jaudulį ant kolekcijos ir susipažinti su pasiūlymais.

Dabar galite žiūrėti ir parduoti savo rudens kolekciją dabar nyandcompany.com. Tiek daug gražių moterų, kurios demonstruoja mūsų naujausią išvaizdą. Tikiuosi jums tai patinka! xx #evamendesnyc @nyandcompany

Vaizdo įrašas paskelbtas Eva Mendes (@ evamendes)

SUSIJĘS: Kendallo Jennero naujoji šukuosena yra įrodymas, kad jūs turėtumėte pakelti šį rudenį

Grįžęs birželio mėnesį, didžiuotis mama padarė savo pirmąją išvaizdą nuo gimdymo ir išplėšė jį iš vandens. Kelias eina, Eva!