Eva Longoria nori, kad susitiktumėte su savo “Smokin” “karštais ir bothered Castmates”

Aš jau kurį laiką gaminau ir galvojau, ar norėčiau grįžti į televizorių, tai turėtų būti kažkas gana nuostabi – būtent taip. In Karštas ir bothered, Aš žaidžiu Aną, telenovelės žvaigždę, kuri, ironiškai, nerekomenduojama ispaniškai. Tai švieži, tai yra pasaulis, kurio mes nematėme, ir simbolis, kurio mes nežinome. Taip pat man skiriasi kaip aktorius žaisti ir tik homerun iš visų pusių. Drabužių spinta, kurią sukūrė kartu Mad Men‘s Janie Bryant, yra jo pobūdis (įsivaizduokite nuostabias sukneles, kurios pučia vėją labai gražiai, viena ekstravagantiška apranga po kito) ir aš taip susijaudinęs apie tai. 

Tai yra dauguma, tačiau ji šviečia. Turime visus šiuos nuostabius skirtingus simbolius, kurie populiariajame pasaulyje. Jie yra šeimos nariai, tačiau jie yra sutrikę šeimos nariai. Mes turėjome labai įdomų filmavimą, kurio mes nenorėjome suskaidyti. Mes labai greitai tapo labai artima šeima. Aš atidaviau kiekvieną personažą, kurį nusprendžiau perduoti, ir atvedau draugus, su kuriais norėjau dirbti. Su savo požiūriu ir jų dvasia bei jų sielomis norėčiau, kad jums galėtų būti pasiruošę pilotui, nes jis buvo kaip “Kumbaya” iki 10 laipsnio – tai buvo meilė, meilė, meilė.

SUSIJĘS: Eva Longoria geriausio grožio išvaizda

Jose Moreno Brooksas

Aleksas Meneses attends the People En Espanol's
Manny Carabel / FilmMagic

Jose Moreno Brooks attends the People En Espanol's
Dimitrios Kambouris / “Getty Images”

Kas verčia jus karštai ir nerimauti?
Puikus maistas su tikrais žmonėmis.

Apibūdinkite savo charakterį Gael Garnica trimis žodžiais.
Nesaugu. Alkanas pyragaičiai ir šlovė. Laimingas.

Kada paskutinį kartą šaukei?
Tikriausiai žiūriu Išvirkščias.

Kai nesate pasiruošęs, koks jūsų mėgstamiausias dalykas?
Virimas ir valgymas, naujų vietų tyrimas ir žaisti futbolą.

Kas man patinka kaip bosas?
Jūs iš tiesų vienas iš sunkiausiai dirbančių žmonių, su kuriais kada nors susitiko, ir vienas didžiausių. Jūs sukūrėte mūsų partijos šeimą.

Koks buvo liejimo procesas??
Man tai buvo savaitės su puse gaunu. Galutinis klausymas atrodė kaip žaidimo diena. Kai asmeniškai pasakojo man, kad jį užsisakiau, mano atsakymas galbūt buvo šiek tiek mažesnis, bet aš buvau tik visiškai šokas.

Izzy Diaz

 Izzy Diaz attends the People En Espanol's
Dimitrios Kambouris / “Getty Images”

Kas verčia jus karštai ir nerimauti?
Aš vieną kartą užrakino save iš savo automobilio liepos viduryje Orlando, Fla. Temperatūra buvo apie 130 laipsnių ir Palmetto klaidos buvo swarming. Aš taip pat palikau savo automobilį. Ir mano piniginė buvo automobilyje. Ir mano mobilusis telefonas. Aš taip pat manau, kad žmonės, kurie gali šnipinėti klasikinę muziką, yra neįtikėtinai patrauklūs.

Apibūdinkite savo charakterį, Izaoką, trimis žodžiais.
Pabandykite Plaukuotas Ir Gump-y.

Kada paskutinį kartą šaukei?
Aš šį rytą padariau sau karštą puodelį vandens su citrina. Aš perskaičiau, kad tai buvo sveikas gėrimas, sulaikydamas “Reddit”. Aš sušuko citrina mano dešine ranka, ir aš jaučiuosi tikrai stiprus, todėl aš suspaudė ir suspaudė, kol visur buvo mano celiuliozė. Kadangi anksti ryte aš zazuosiu ir pradėjau nusilpti akimis dešine ranka. Patvarumo sąlygos buvo praeitą naktį, ir ten, kur Debra Winger atsisveikino su savo berniukais, man buvo isterika. Taigi, tai antrasis iki paskutiniojo laiko aš verkiau.

Kai nesate nustatę, jūsų mėgstamiausias dalykas yra tai padaryti …
Man patinka sėdėti prie mano mėgstamų kavos pupelių ir arbatos lapų, perskaityti Sesijų žaidimas, ir laukti iki Martin Sheen, Jonathanas Lipnickis, Steve Carrell, arba Gareth Edwards atvyko, kad gautų savo gėrimus. Tai tikrai geras kavos pupelių. Jei eisi ten, paklauskite “Izzy”. Jie žinos, ką tai reiškia.

Kas man patinka kaip bosas?
Tu buvai viskas, ką galėjau kada nors paprašyti bosui. Pažangios, rūpestingos, linksmos ir įkvepiančios. Jūs esate tokio asmens tipas, kurį norėčiau paragauti įkvėpimo ir vadovavimo. Man labai pasisekė būti šio šou dalimi!

Koks buvo liejimo procesas??
Parodos liejimo procesas buvo labai ypatingas. Daugeliu atvejų naujo pasirodymo tikrinimas gali būti Jungo savęs abejonių ir nerimo mazgas. Šios parodos liejimo režisieriai, Lisa Miller Katz ir Stacey Levy, taip palaikė ir paguodos. Jie iš tikrųjų man padėjo man įsitikinti, kad aš eidamas per auditing procesą. Susipažinęs su kūrėjais, Chrissy Pietrosh ir Jessica Goldstein, jaučiau, kad buvau tiesiog pakabintas su naujais draugais. Jie sukūrė aplinką, kurioje jausdavau malonumą ir kur galėčiau būti sau.

Susitikimas su tavimi buvo tiesiog gerai. Kiddinga! Tu buvo toks linksmas! Antrasis aš vaikščiojo, atsikėliau, apkabino mane ir tuoj pat įsitraukė į mano klausymo scenos kūrimą. Tu nesėdėjai ir šauki: “Šokis, beždžionė, šokis!” Buvote įtrauktas. Tu norėjai padaryti tai puiku. Jūs persikėlėte staliuką, sukūrėte kitą kėdę, persikėlėte į kitą stalą ir tu šaukėsi: “Šokių, beždžionių, šokių!” Tai buvo puiki patirtis, ir aš ją puoselėsiu amžinai.

Jadyn Douglas

Jadyn Douglas attends People En Espanol's
Michael Stewart / WireImage

Kas verčia jus karštai ir nerimauti?
Eismas. Taip pat vyras, kuris užima atsakomybę.

Aprašykite savo personažą, Roxie Riosą, trimis žodžiais.
Jauni. Naivus. Optimistiškas.

Kada paskutinį kartą šaukei?
Liepos 3 d., Kai buvau neatidėliotinos veterinarijos gydytojo su mano prancūzu, “Stacks”. Ačiū Dievui, kurį jis ištraukė!

Kai nesate pasiruošę, koks jūsų mėgstamiausias dalykas?
Dainuoti ir rašyti muziką.

Kas man patinka kaip bosas?
Taip nuostabu! Tu esi toks kuklus ir saldus, bet tu žinai, ko tu nori. Tu esi labai rankų, kurios myliu. Kiek aš galiu pasimokyti iš tavęs.

Koks buvo liejimo procesas??
Tai buvo beprotiška! Mano agentai Niujorke atsiuntė man klausymą, ir aš padariau savarankiškai juostą su mama mano nashvillų namo fojė. Netrukus po to buvau išvežtas į L.A. susitikti ir skaityti jums ir likusiems gamintojams, rašytojams, tinklo vadovams. Kas galėjo mintis? Aš jaučiuosi taip palaimintas turėti šią galimybę!

SUSIJĘS: Eva Longoria bikini kūnas

Diana Maria Riva

 Diana-Maria Riva attends The 2015 NBC Upfront Presentation at Radio City Music Hall on May 11, 2015 in New York City.
Slaven Vlasic / Getty Images

Kas verčia jus karštai ir nerimauti?
Man patinka tai, kai žmogus gali be galo įsitraukti į didelį pokalbį ir yra nuostabus klausytojas. Jei jaučiuosi, kad mano akys mane paimtų, aš silpnėjau keliuose.

Apibūdinkite savo charakterį Mimį trimis žodžiais.
Partneris nusikalstamoje veikloje.

Kada paskutinį kartą šaukei?
Žiūriu Amerikos Ninja kariai! Aš juos sužavėdamas, kai jie tai daro, o mano vaikai pažvelgia į mane kaip “Mama, rimtai?” Bet aš reaguoja ne taip, kaip žiūriu, ar jie sportuoja. Aš esu lotyniškas. Cheering lygus ašaroms!

Kai nesate nustatę, jūsų mėgstamiausias dalykas yra tai padaryti …
Būk su mano vaikais. Neprilygstamas!

Kas man patinka kaip bosas?
Visų pirma, niekam nepatinka jauktis daugiau nei tavo, taigi, rinkinys yra pilnas nuolatinio juokavimo ir juoko. Tačiau esmė yra tai, kad esate tokia labai protinga, neįtikėtinai talentinga ir begališkai mylima. Mes negalėjome būti geresnėse rankose nei tavo. Aš taip didžiuojuosi, kad dirbu su tavimi.

Koks buvo liejimo procesas??
Amazing, ir tai reta patirtis! Tai retai, kai parodos žvaigždė pradeda klausytis su tavimi, kad galėtume tiek žaisti, tiek iš tikrųjų ištirti mūsų chemiją. Bet tai kiek jūs investuojate. Jei tikrai norite sužinoti, ar jis ketina dirbti, jūs turite įdėti save tiesiai į tą akordeoną ir sužinoti apie save. Na, tu tai padarai, ir mes graziai toli gražu.

Alex Meneses

Aleksas Meneses attends the People En Espanol's
Manny Carabel / FilmMagic

Kas verčia jus karštai ir nerimauti?
Tai turi prasidėti kolegomis ir tada man reikia romantikos.

Apibūdinkite savo charakterį, Isabela Santamaria, trimis žodžiais.
Klaidingas. Aistringas. Spalvingi.

Kada paskutinį kartą šaukei?
Prieš kelias minutes, kai nuėjau per savo dukros nuotraukas. Ji tokia gamtos jėga. Ji mano viskas.

Kai nesate nustatę, jūsų mėgstamiausias dalykas yra tai padaryti …
Pakalbėkite su savo dukra Stella.

Kas man patinka kaip bosas?
Tu esi meilė. Jūs ilgai sekėsi ir pasakė visą savo gyvenimą. Tu įsisavai kažką labai retos ir gražios. Tu esi tas žmogus, kuris turi būti laikomas ir tuo pat metu visiškai prieinamas, turtingas ir mylintis. Jūs sakote, ko nori, nepakenkiant ar skauda. Man patinka dirbti su tavimi ir tau. Man taip pasisekė tave gyventi. Tu esi mano mergaitė, ir aš visą laiką atgal.

Koks buvo liejimo procesas??
Aš nesu įsitikinęs, kaip tai buvo visiems kitiems, bet jūs mane privertote jaustis gerbiant, talentingą ir gražią. Kai tiki kažkuo, tu jį parodai. Tai nuostabu ir tai labai naudinga liejimo procese. Tai buvo tiek linksma ir tokia kūrybinga su tavimi.

Jencarlos Canela

Aktorius Jencarlos Canela Gosselaar attends the 2015 NBC Upfront presentation red carpet event at Radio City Music Hall on May 11, 2015 in New York City.
Taylor Hill / “Getty Images”

Kas verčia jus karštai ir nerimauti?
Jūs kiekvienoje scenoje! Ne, kai esi mandagus ir pasisakai sveikas žmogui, kurį aiškiai nepagalvojau, ir jie iš tikrųjų klausia: “Ar tu prisimeni mane?” Ir jūs sakote: “Ką?” Jūs šiek tiek stokojatės, bet jūs vis dar sakote “taip, žinoma”, ir jie sako: “Iš tikrųjų, iš kur?” Tada tu tiesiog atrodai kaip asilas, nes tu turi sakyti: “Gerai, tu mane privertė, aš nepamenu tavęs”, ar labai pabėgai, ir tikiuosi, kad tu niekada nebematysi šio asmens. Taip, aš padariau antrą.

Aprašykite savo charakterį Xavier Castillo trimis žodžiais.
Aistringas. Įsitikinęs. Meilužis.

Kada paskutinį kartą šaukei?
Aš iš tikrųjų šaukiau šiandien, kai buvau supjaustyti svogūnus įdėti į mano omletą.

Kai nesate nustatę, jūsų mėgstamiausias dalykas yra tai padaryti …
Man patinka sportuoti ir žiūrėti juos taip pat. 50 dienų iki futbolo ir šerifo [Peyton Manning] viską vykdo šiais metais. Aš visada studijoje, ypač dabar, kai aš įrašiu naują albumą, visada keliaujau. Mes iš tikrųjų suvyniame kelionę dabar. Man patinka bendrauti su draugais ir šeima kiek galiu. Baseinas, kepsninės, vandenynas ir kartais kelionė į Vegasą.

Kas man patinka kaip bosas?
Žodžiai negali paaiškinti boso, bendraminiko, tik viso žmogaus, kuris yra, kalibras. Kiekvieną dieną aš moku ką nors naujo iš jūsų pusės ir taip sunku, kaip tai gali būti tikėti, nes jūs iš esmės padarėte viską, dar niekas dar nematė. Jūs tik pradedate.

Koks buvo liejimo procesas??
Baigiau muzikos konkursą, kad buvau teisėjas Meksikoje ir planuoju naują kelionę, kai man pakvietė klausytis “Xavi” dalies. Aš nusiųsiu į savo juostą ir paskambinau iš tavęs, sakydamas: “O mano dievai, Jenas, tu padarai puikiai! Aš buvau tokia susirūpinęs, kad ketinate čiulpti”. Jūs galite suprasti mano emocinę painiavą tuo momentu. Tada tu pasakė, kad niekada manęs nepadarė akto ir nežinojo, ko tikėtis. Apskritai man buvo malonu, kad jums tai patiko, ir aš atėjau į LA, su tavimi atvykau į kambarį, kuriame buvo visi žmonės kartu su dviem kolegomis, kurie laukė, kad tą patį atliktų, o paskui aš pakviečiau tą, kas skambėjo kaip ir Dievas, sakydamas, kad man buvo pasirinkta žaisti nuostabų Xavi vaidmenį.

Amaury Nolasco

Aktorius Amaury Nolasco attends the
Andreas Rentz / WireImage

Kas verčia jus karštai ir nerimauti?
Aš esu konkurencinga keistuolė, todėl turėčiau pasakyti, kad praranda mane karštai ir nerimauja. Tai galite patvirtinti. Mes turime žaidimų naktis savo namuose, kur žaidžiame tokius žaidimus kaip šarai ir kiti. Aš nekenčiu prarasti!

Aprašykite savo personažą, Rodrigo Suarezą, trimis žodžiais.
Jautrus. Lovable. Nesuprastas.

Kada paskutinį kartą šaukei?
Šią rytą žiūri senelių televizorių. Aš labai panašus į mano personažą kartais. Jautrus!

Kai nesate nustatę, jūsų mėgstamiausias dalykas yra tai padaryti …
Kelionės ir žaisti golfą.

Kas man patinka kaip bosas?
Paprasčiausiai geriausias. Nežinau, kaip tai darote, bet jūs žinote apie viską, kas vyksta. Nieko ir niekas nepamiršta ir nepastebima. Jūs sukursite darbo aplinką, kurią kiekvienas aktorius nužudė ir norėtume pasveikinti kūrybingumą iš visų mūsų. Tu esi nesavanaudi! Kaip sakiau, tiesiog geriausia!

Koks buvo liejimo procesas??
Man tai buvo lengviausias klausymas, kurį kada nors turėjau nuo tada, kai sukūrėte mano pagrįstą vaidmenį. Taigi, tai būtų buvę sunku netvarka, kad vienas. Mano vaidmuo nuolat skundžiasi dėl to, kad jis yra tokio pobūdžio, kaip blogas vyrukas, kai jis turi daugybę kitų vaidmenų. Visada maldaujate galimybę įrodyti. Na, tai yra mano gyvenimo istorija. Ha!

SUSIJĘ VIDEO: Eva Longoria dėl pasitikėjimo ir vyresnio amžiaus