Eva Longoria ką tik padarė savo pirmąją “Red Carpet” išvaizdą per mėnesius

Jei esate Eva Longoria, šunų vasaros dienos reikalauja baltos karštos švarkos mini suknelės.

Birželio pabaigoje 43-erių metų vyras pagimdė savo pirmąjį vaiką, sūnelį Santiago, su vyru Jose “Pepe” Bastonu, o dabar, praėjus septynioms savaitėms po to, kai atnešė savo vaikelį į pasaulį, aktorė ir verslininkas grįžta į jį dar kartą. Sekmadienį Longorija atvyko į savo būsimojo filmo premjerą, Suns dienos, apsirengęs nužudyti.

Premjera Of LD Entertainment's 'Dog Days' - Arrivals
Michael Tran / Getty Images

Premjera Of LD Entertainment's 'Dog Days'
Axelle / Bauer-Griffin / “Getty Images”

Buvęs Nusivylusios namų šeimininkės žvaigždė pasuko į “Mario Dice”, norėdama pasinerti į ilgą rankovę blakstienį, sukurtą kaip suknele, ir suporuota su įtemptais, peršviečiamais kulnais.

“Longhoria” yra viena iš daugybės Holivudo moterų, kuri šokinėja tiesiai į žaidimą po gimdymo, įskaitant Chloe Kardashianą, kuris kelis kartus pasiėmė “Twitter”, norėdamas ateiti po trolių, kurie kritikavo savo kūdikio kūną. Kitos naujos mamos nusprendžia sugrįžti į darbą, pvz., “Beyoncé”, kuris atsiskleidė savo rugsėjo mėnesio viršelio istorijoje Vogue kad ji prireikė savęs rūpinimosi po avarijos C skyriuje su dvyniais Rumi ir pone.

Panašiai Kate Middleton taip pat padidino savo motinystės atostogas, pasirinkdamas praleisti kai kuriuos britų karaliaus įvykius, kad galėtų būti namuose su savo tortomis. Tačiau pažymėtina, kad po to, kai balandžio mėn. Pasveikino princą Luizą, ji per kelias valandas pasodino paparaci, gimdydama (kaip ji padarė po Džordžo ir Šarloto gimimo), tik vėliau praleisti savaites nuo akiratyje. Žinoma, šios moterys yra privilegijuotoje padėtyje, turinčios motinystės atostogų variantą, kurio neleidžia visi nauji mamos.

“Longoria” pristatė savo mažąjį vaikiną per “Cover” Hola! JAV praeitą savaitę ir interviu su Pramogos Tonight, Neseniai kalbėjo apie “viską turinčio” mitą.

Čia jis yra! “Santiago Enrique Baston” meldžiasi sveikais visame pasaulyje! Nepavyko laukti, kol pasidalinsiu šia nuotrauka su y’all! Dėkojame @usahola ir @bernardodoral už šias gražias akimirkas su mano naujagimio sūnumi! ���� #BabyBaston #HOLAUSA ��: @bernardodoral ����♀️: @kenpaves ����: @beautybyelan ��: @charroxstylist

Eva Longoria Baston (@ evalongoria) bendrai paskelbta žinia

“Taigi dabar ateina ta dalis, kai, kai aš pradedu grįžti atgal į darbą lėtai, [aš klausiu],” Kaip jūs jį subalansuosite? “, – sakė ji. “Visi manęs paprašė manęs:” Kaip jūs visa tai darote? Tu darai daug dalykų? Aš buvau tikras: “Kadangi neturiu vaikų”. Turiu omenyje, kad kiekvienas projektas buvo mano kūdikis, o dabar iš tikrųjų turiu kūdikio. “

Taip, Longoria, atrodo, po gimdymo šiek tiek atsiliko, tuščiai nusilenkusi saulėje.

Iriasi aukštyn! #VacationVibes ����♀️��☀️

Eva Longoria Baston (@ evalongoria) bendrai paskelbta žinia

Sunkissed #SeaHairDontCare ☀️✨��

Eva Longoria Baston (@ evalongoria) bendrai paskelbta žinia

Bet dabar ji sugrįžta į darbą ir kažkaip, todėl visa tai atrodo tikrai lengva.