Eva Longoria dalijasi savo pirmąją “Headshot” ir ji vis tiek atrodo tik ta pati

Eva Longoria yra ypač jaunatviška 41 metų moteris, tačiau nuotrauka, kuri gali būti dešimtmečių senumo, rodo, kaip gerai aktorė pasirūpino savimi per metus.

Ketvirtadienį, užimtas multi-hyphenate dalyvavo “Instagram” “#Throwback” trumpos dienos tradicijoje, nuo septyniolikos metų pasirodžiusi “Epas” juodai balta. “TBT Ačiū @EvajaClongoria už tai atgal! Ar kas nors gali atspėti, kiek aš esu šioje pic ?! #FirstHeadshotEver #WhatUpWithThePuffyHair #MyNaturalHairColorJetBlack “, ji parašė kartu su savo nuotrauka.

#TBT Dėkoju @vejaklongoria už tai, kad grąžinsiu! Ar kas nors gali atspėti, kiek aš esu šioje pic ?! #FirstHeadshotEver #WhatUpWithThePuffyHair #MyNaturalHairColorJetBlack

Eva Longoria Baston (@ evalongoria) paskelbta nuotrauka

Pasak jos daugybės maištų, iš tikrųjų šis paveikslėlis yra pirmosios žvaigždės galvosūkis, kurį mes tikrai padėkojame už savo sėkmingą karjerą. Jame ji užmuša savo natūralias juodas užraktas ir šypsosi fotoaparatui. Ir nors nuotrauka tikrai turi derliaus estetinį, nėra neigimas, kad Longoria atrodo taip pat spalvingas, kaip ji padarė, kai jos dienos prasidėjo Holivudo.

SUSIJĘS: “Ciara Bridesmaids” dėvėjo šiuos vestuvių sukūrimus Russellui Wilsonui

Kalbant apie tai, kiek metų mes manome, kad ji yra šaudyti? Turėsime palaukti, kol pati Longoria atsakys.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 80 = 82