Erin Andrew’s Sparkly Kombinezonas DWTS Halloween naktį buvo baisu gera

Pirmadienio naktis buvo Helovinas tematikos Šokiai su žvaigždėmis, ir priimančiosios Erin Andrews parinko puikų, švytinčią šukuotę. Žvaigždė išvijo Sandy Riebalai “Jovani” vienetiniai ir “Beladora” brangakmeniai.

“Išleisk mano kibirkštinį kombinezoną ir ponytailą bet kurią dieną! Tai mano mėgstamiausia išvaizda. Kai šokėjai komplimentuoja mano aprangą tiek, kiek jie buvo pirmadienį, aš žinojau, kad tai buvo 10! ” Stiliuje.

TK
David Livingston / “Getty Images”

Jos stilistikas Anita Patricksonas taip pat buvo ant laivo. “Aš pagaliau radau žmogų, kuris myli gerą krepšį, kaip ir aš! Erina visada yra tokia, kad turi šiek tiek įdomus ir žaisdami vientisą! “, – sakė ji Stiliuje.

Erina Andrews DTWS - 4
David Livingston / “Getty Images”

“Šis ypatingas pasirinkimas buvo puikus Halloween šou pasirinkimas! Tai įdomus ir funky ir, be abejo, pakelia pompą be jokio kostiumo. Mes pridėjome juosmenį į juosmenį ir keletą smailių juodųjų deimantų, kurie papildytų ryškius blizgus “.

Erina Andrews DTWS - 2
Mandagumas

“Laisvalaikio kombinezonui” pridedant “Andrews” buvo “partijos ponis”. Hairstylist Ryan Randall paaiškina, kaip jis atliko išvaizdą:

“Šią vakarą šokiai šoktelėjo. Erin gyvena ponio metu, o šį vakarą buvo galutinis šalies ponis. Užpildytas “R + Co Trophy” (29 dol., Nordstrom.com) tekstūros apdaila, ir jis buvo pakankamai aukštas, tai buvo puikus priedas iš blizguoto kostiumo kostiumo. Kai kurios pridėtos apimties mandagumo “Laced Hair Extensions” ir “Oribe Dry Texturizing Spray” (22 $; nordstrom.com). Vienas iš mano mėgstamiausių sezono žvilgsnių atsikelia! “- sakė jis.

Erina Andrews DTWS - 3
Mandagumas

Erina Andrews DTWS - 1
Mandagumas

SUSIJĘS: Erin Andrews padarė šį didelį kritimo tendenciją Black-Tie tinkamas DWTS

Į viršų tai viskas, Lisa Ashley grojo su spalvomis Andrews makiažas. “Aš naudoju bronzos šešėlį ir įtraukiau kobalto mėlyną pamušalą viršaus ir apačioje, kad akcentuotų akis ir sukurtumėte. Aš buvau smagu su savo lūpomis, naudodamas “Blondie” liepą “Lime Denim Velvetine Metallic”, “ji sakė Stiliuje.

Vienintelis dalykas, baisus apie šį išvaizdą, yra tai, kaip tai gerai.