Erika Christensen demonstruoja savo kūdikio šlaitą ant vaizdingos Havajų atostogų

Kas gražiau: Erika Christensen, ar idiliškoji Havajų sala, kurioje ji atostogauja? Neseniai į “Instagram” buvo paimta mama, kad galėtų dalintis kai kuriomis kūdikių bambuko bikini nuotraukomis, ir ji yra teigiamai žėrintis kiekviename. 

Kristensenas, įsikūręs ant Koko galvos, esančio O’Ahu saloje, kelia tai, kas atrodo kaip mėlyna, raštuota monokini su išpjova, puikiai tinka augančiam pilvui. “Gerbiama planetos Žemė, Dėkojame už jūsų begalinį grožį ir gamtinius nuotykius! Dėkojame už atsparumą mūsų piktnaudžiavimo akivaizdoje. Daugelis iš mūsų bando padėti jums apsaugoti, net tik pakelti šiukšles žygyje! , kiekviena diena yra “Žemės diena”. Meilė, Erika # kasdieniame šeštadienyje #kokohead “, ji parašė pirmąją nuotrauką.

Mieli planetos Žemė, Dėkojame už jūsų begalinį grožį ir gamtos nuotykius! Dėkojame už atsparumą mūsų piktnaudžiavimo akivaizdoje. Daugelis iš mūsų bando padėti jums apsaugoti. Net tik pakelti šiukšles žygyje! Prisiminkime tai, kiekviena diena yra Žemės diena. Meilė, Erika # kasdien laukiama #kokohead

Nuotrauka paskelbta @ erikachristensen

SUSIJĘS: Erika Christensen laukia kūdikio merginos! 

Ir aišku, kad būsimoji žvaigždė mėgaujasi nėštumu – tiesiog pažvelk į tą šypseną! Ji taip pat paskelbė antrą nuotrauką, dar vieną aukštyn kalną ir už jos ramios vandenyno mėlynus vandenis. Paveikslas yra toks gražus, iš tikrųjų jis beveik pavogė Christenseno griaustinį. Beveik.

# kasdien laukiama #kokohead

Nuotrauka paskelbta @ erikachristensen

The Tėvystė aktorė nustebino mus visus kovo mėnesio pabaigoje, kai ji debiutavo kūdikį Patvirtinimas raudonas kilimas. Prieš pradėdamas filmo premjerą, Christensenas paskelbė žavingą nėštumo pareiškimą “Twitter”, sakydamas, kad jos šuniukas ketina gauti žmogaus seserį. Kaip miela!